Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy valami újba belekezdtetek, és először sikeresek voltatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát egy teljesen új dologba kezdtek bele, amit eddig nem próbáltatok. A legelső próbálkozásotok tök jól sikerült, így azt hiszitek, hogy jók vagytok benne. Aztán emiatt elkezditek folyamatosan csinálni ezt a dolgot, és kiderül, hogy tökre nem nektek való ez az egész, és először csak hatalmas szerencsétek volt. Aztán tök csalódottak vagytok, hogy az élet elhúzta előttetek a mézesmadzagot, és nem lett belőle semmi.

2021. márc. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt, de ilyen kis dolgok, például játékok, amelyeket korábban nem játszottam. Pl bowling.

Olyan, amivel komolyabban foglalkozni akartam volna és nem ment, szerencsére még nem volt.

2021. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm nekem talán a tenisz volt ilyen. Kb pár alkalom után abba is hagytam, annyira nem tetszett. De az elején nagyon vonzott a dolog.


De nekem ált. fordítva szokott lenni, eleinte sokáig bénázok, aztán lassan belejövök.

2021. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!