Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért van ennyi rosszindul...

Itt miért van ennyi rosszindulatú ember ?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem hogy itt miért van ennyi bunkó ember? Nem lehet kérdést úgy feltenni, hogy ne kezdjék ki az embert és olyan bántó dolgokat tudnak itt írni egyesek, mert esetleg valakinek nem az az álláspontja, mint neki. Tudom, hogy név nélkül mindenki bátrabb, de tényleg ennyire elkorcsosult a világ? Ennyire frusztráltak az emberek és egocentrikusak, hogy bele gázolnak más lelkébe ? Csak azért mert valaki nem úgy látja a dolgokat , mint ő. Olyan bántó dolgokat tudnak itt írni és ha esetleg valaki lelkisebb tipus, abban nagy kárt tudnak okozni. Nem tudom honnan lett ennyi frusztrált, beteg ember, de más felületen is gyakori a rosszindulat. Emiatt már a való életben is kerülöm az embereket , egyszerűen nem szeretek emberek között lenni.

2021. ápr. 11. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Anonim oldalon ez nagyon kijön, mert nincsen itt következménye. Itt bárki lehet bárki és bármit mondhat. Élőben nem merné ezeket mondani neked senki sem amiket itt.
2021. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 alletta ***** válasza:
72%
sok itt a fotelharcos, szájkaratés ember. próbálj meg szelektálni, ignorálni.
2021. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én a való életben is ugyanennyi rosszindulattal találkozom :/
2021. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Aki békében van önmagával, annak nincs motivációja másokat piszkálni.

Igaz a fordítottja is.

2021. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom :( de az egyik kérdésemnél olyan bántó dolgokat írtak nekem hogy rendesen elment az életkedvem és még most is jönnek a bunkó válaszok :( totál úgy érzem egy csődtömeg vagyok:(
2021. ápr. 11. 18:31
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Túlérzékeny vagy esetleg?
2021. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tökre igazatok van és abban is h a való életben is ez megy.. én már lassan ott tartok, hogy jobban szeretek egyedül lenni.
2021. ápr. 11. 18:33
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 igen és pont egy olyan kérdést tettem fel ami nekem fontos és érzékeny téma és kaptam nagyon sok rosszindulatú kommentet
2021. ápr. 11. 18:34
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlen emberek anonim módon írnak rólad/neked valamit és ettől úgy érzed, hogy egy csődtömeg vagy? A 6ossal értek egyet és nem ajánlom a gyk-t, mert itt nagy valószínűséggel kapsz ilyen reakciókat. Mondjuk azt se tudjuk miért írták, mi volt a kérdésed. És az se mindegy milyen kategóriában.
2021. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, én egy tök normális kérdést írtam ki, és a válaszok miatt törölték, de engem büntetnek miatta. Egy másik kérdésnél meg leüvöltötte valaki a fejem, hogy nem igaz, amit írtam. Könyörgöm, itt, névtelenül miért is kellene hazudni? De ez még egy jó csoport, a politika oldalra nem is megyek be, sokszor annyira vállalhatatlan kommentek vannak ott.
2021. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!