Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar fiatalok többségére...

A magyar fiatalok többségére tényleg elmondható az, hogy nem tudnak gondolkodni?

Figyelt kérdés

Végső soron ugyanis ők azok, akik összehoznak 3-400 000-es felirakozót, követőt, meg milliós nézettséget a senkiházi influencereknek. Belőlük élnek.


Tehát nem egy hangos kisebbségről van szó, hanem alsó hangon is több százezer/millió emberről, akik eszik a szemét "tartalmat".


2021. ápr. 12. 10:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyira, mint bárhol máshol.
2021. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
29%
Jelentős részükre igen.
2021. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne tudnának? És kihez képest? Szerintem tudnak gondolkodni, vagyis tudok gondolkodni... De ha megindoklod hogy szerinted miért nem, akkor adok valami normális választ is.
2021. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbb gyerek, akiktől nem várható el a kritikus gondolkolkozás, azt látják hogy nagyon menő, szórakoztató videók. És ezt ki is használják, és erre gyártják a sok alja igénytelen videót, miközben valami szemetet reklámoznak amit majd megvetet a szülővel. Sajnos a youtubenak sikerült alulmúlnia a televíziózást is.
2021. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

#3


Te még a kérdésem sem igazán értetted meg...

2021. ápr. 12. 10:44
 6/45 anonim ***** válasza:
Mobbingokra gondolsz? Akik ha megtudják hogy nem tudsz olyan nyelven amit ők, akkor jönnek mint a birka hordák?
2021. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen felesleges ilyenen szörnyülködni, ha visszamennél 300 évet a történelemben, és megnéznél egy akkor átlagos falut, hogy milyen emberek éltek ott, hát csak néznél. Csak akkor az nem volt olyan feltűnő, nem volt világháló, ahol minden látszik.


De ne menjünk messzire, csak elég, ha belegondolsz a 2000-es évek elején mennyien nézték pl. A Barátok köztöt, Győzikét, meg hasonló "színvonalas" műsorokat.

2021. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Az influenszerek azt jelentik az fiatalabb generációnak, mint a politikusok az idősebbeknek. Semmi különbség nincs a kettő között. Ettől még butaság lenne azt a következtetést levonni, hogy minden egyes élő ember hülye és gondolkodásra képtelen.
2021. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%

Nem, semmivel sem rosszabb a mai fiatalság sem, mint korábban bármikor. A különbség az, hogy korábban nem voltak influenszerek.

De minden korábbi generációban megvoltak azok, akik másokból élnek. Médiacelebek, stb.

2021. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Aki felnéz az influenszerekre, az buta, mint a tök. Én a 2000-es években voltam kiskamasz, de inkább a sportolókra néztem fel, pedig akkor is volt médiahulladék, ami akkoriban a TV-ből ömlött ránk.


Hagyjuk már ezt a kifogást tehát, hogy mert látják, hogy ez a menő... Vannak értelmes gyerekek, akik nem vevőek a szemét tartalomra, tehát meg lehet különböztetni a szemetet a hasznostól.


Vagyis egyszerűen a magyar fiatalok többsége buta, mint a tök. Mondjuk én is fiatal vagyok még, de most inkább a 20 év alattiakról beszélek.

2021. ápr. 12. 10:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!