Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek ha valaki...

Hogyan kezelitek ha valaki utál titeket? Rosszul esik? Vagy tojtok rá?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy ki az illető, és milyen okkal utál. Ha egy random ember az, aki nem is ismer, azzal nem foglalkozok.

Ha olyan, aki ismer, annak pedig biztos jó oka van, és elgondolkozom magamban, hogy miért lehet ez.

2021. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan foglalkozom olyan emberrel aki utal :) Az o dolga, nem az enyem.
2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 hát pl munkatárs.
2021. ápr. 12. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mi miatt utál! Azt nem viselném jól ha én okoztam valamivel hogy úgy viszonyuljon hozzám! Mert van olyan is, hogy alpból úgy áll hozzád akkor nehéz ellene tenni!
2021. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oh, nekem volt olyan munkahelyem, ahol nem bírtak eleinte, de tudtam, hogy a pénz miatt vagyok ott, és nem barátkozni mentem, ezért lepergett rólam minden. Egy idő után pedig látták, hogy nem tudnak megtörni a viselkedésükkel, és nyitottabban álltak hozzám, és kialakult egy jobb viszony a 2 évem alatt. Neked is ezt tudnám tanácsolni, ne hagyd, hogy megtörjenek, hátha nálad is az lesz a vége, hogy megenyhülnek, ha meg nem, így jártak. Nekik se jó úgy dolgozni, hogy állandóan a negativitáson pörögnek.
2021. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esik. Ha ilyen van, végig veszem, hogy miért utálhatnak. Ha olyat tettem akaratomon kívül amivel valakit megharagítottam igyekszem tisztázni a dolgokat. Ha ezek után marad a harag azzal nem tudok mit kezdeni. De attól még rosszul esik. Ettől függetlenül nem dőlök a kardomba.
2021. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Elég hosszú lista lenne, ha össze kéne írnom, hogy kik utálnak. Az ő bajuk. Amíg van olyan is aki szeret, addig nem érdekelnek.
2021. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellemes, ha együtt kell vele töltenem a napot. Ha csak tudom, hogy utál valaki a nagyvilágban, azzal nem törődöm, az ő dolga.
2021. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Ha együtt kell lennem vele, akkor megoldom, hogy ne kelljen. Ha nem tudom megoldani, az gáz. Olyankor próbálom kerülni a konfliktust, meg úgy általában a kommunikációt vele, ha túl messzire megy, helyreigazítom.
2021. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor még gimis voltam, nagyon tudott bántani, néha még rosszul is esett. Viszont most, kicsit felnőttebb fejjel, már nem zavar annyira, elfogadtam, hogy úgysem szerethet/kedvelhet mindenki. Ha a közelemben van, nem feltűnően, de én is megoldom, hogy ne kelljen sokat együtt lenni vele. Ha nem sikerül, akkor csak szimplán kerülöm a konfliktust és próbálok a lehető legkevesebbet beszélni az illetővel.
2021. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!