Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről, csak...

Mit gondoltok erről, csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki a következőt csinálja, de mindig, folyamatosan. Kérdez valamit, pl hogy én munkahelyen ki tudok-e nyomtatni valamit, vagy meg kell rá kérnem egy kollégát? Mondom, hogy ki tudom nyomtatni. Erre elkezdi nagyon nagyon sokáig magyarázni, hogy jó, csak mert ha nem tudom, akkor bla bla bla.. és sorolja, hogy akkor mi lenne. De mért csinálja ezt? Nagyon sokáig ragozza azt, amire mondtam, hogy nem, nem úgy van. Teljesen lefáraszt, mert totálisan feleslegesen beszél rengeteget olyan dologról, amire az elején mondtam, hogy nem úgy van. És mindig ez van.
2021. ápr. 15. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivan?
2021. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen embernek magát kéne észrevennie, vagy legalábbis lehetne empatikusabb, átgondolhatná hogy a másikat egyáltalán nem érdekli az amiről magyaráz. Tipikusan az akiknek kötelező szóf*sása van, nem tudja magát lekötni máshogy csak ha beszélget.
2021. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1-nek kicsit egyszerűbben.. ő kérdez valamit, a válasz lehet A vagy B. Mondom, hogy A. Erre fél órát pörög azon, hogy jó, de ha B lenne akkor ez és ez és ez lenne.. nagyon sokáig. Mért? Hisz mondtam, hogy A.
2021. ápr. 15. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!