Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak engem idegesít vagy...

Ez csak engem idegesít vagy titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés
Szóval előálltam egy teóriával,ami eléggé elterjedt, viszont nem az én elméletemként és ez egy kicsit fájó, meg dühítő.(Ezt úgy képzeljétek el,hogy míg én kaptam 10👍, addig a másoló 1000+okat) Csak én élem meg ezt így vagy ha veletek történne meg,akkor ti is hasonlóan éreznétzek magatokat?

2021. márc. 20. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a teória?
2021. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt nem szeretném most megosztani.
2021. márc. 20. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Privátban sem? Nem adom ki senkinek.
2021. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok sajnos. Rosszul tudna esni igen. Valószínű az az oka, hogy a másik ember népszerűbb, vagy ugyanazt meggyőzőbben adja elő, több emberhez eljut.

Esetleg, ha olyan dolog, akkor legközelebb valahogy nyomatékosítani, hogy tőled ered. A nevedet kiírni, stb. Igaz, én sem tudom mi ez pontosan, nem is lényeg, de egy képnél, videónál például pofonegyszerű a nevedet, vízjelet rátenni.

2021. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!