Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek ha valaki...

Hogy kezelitek ha valaki bunkó, flegma veletek?

Figyelt kérdés

Én nagyon rosszul képes vagyok elsírni magam, befordulok és napokig azon agyalok, hogy mit csináltam amiért az illető ilyen bunkó velem.

Tegnap például egy hivatalos telefont vártam, végre felhívtak annyi infót sodortak fel, hogy nem figyeltem mikor is küldik az emailt. Ezért ma vissza hívtam az ügyintézőt, de olyan lekezelő volt velem, hogy tegnap már elmondta mikor küldik az emailt és köszöni szépen, hogy ezért képes voltam visszahívni.... de olyan foghegyről mondta, hogy most azon agyalok hogy én vagyok az egyetlen ilyen ember aki egy elmaradt infóért visszakérdez, vagy csak egy szar napját fogtam ki



2021. ápr. 15. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Leütöm
2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneken semmiképpen ne akadj fenn, sírni meg pláne nem éri meg.

Tudom, nehéz amikor (indokolatlanul) bunkók veled, igazából engedd el a dolgot a füled mellett.

Ilyenkor, ha durvát mondanak, vagy többször előfordul, nyugodtan szólj vissza, állj ki az igazadért, kérd ki a hangnemet, persze csak akkor, ha erre lehetőséged van.

2021. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen sajnos én is úgy reagáltam, mint a Kérdező. Magamban kerestem a hibát, magam okoltam, napokig képes voltam ezen pörögni. Rosszabb napokon még a sírás is elkapott.

De az idő előrehaladtával rájöttem, hogy nem mindig nekem szólnak ezek. Sokszor csak épp "én vagyok kéznél" és rajtam vezetik le a feszültséget- mert hagyom.

Tudom mennyire nehéz, amikor mindenféle indok nélkül flegmák/bunkók veled, de engedd el és ne vedd fel. Az a legjobb taktika talán, ha nyugodtan reagálsz rá és nem mutatod ki mennyire fájt ez.

2021. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BeefEater ***** válasza:
74%

Leszarom. Tudod, messziről jött ember azt mond amit akar.

Ha olyan kedvem van extra kedves leszek vele, hadd érezze a kontrasztot.

2021. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Letojom, nem foglalkozik vele!

38/ff

2021. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyre gyakrabban engedem el a fülem mellett. vagy lepontozom a googleban,visszaszólok :D (ezek inkább régebben voltak)


igazából ebben az országban az emberek zöme elégedetlen az életével és nem nagyon tud viselkedni.

én meg már annyira nem idegesítem fel magam azon, h vmi frusztrált dagadt átlag proletár bunkóskodik.


2 dohányboltba szoktam időnként beugrani, ha biciklizni megyek. csak az idősebb pénztárosok szoktam visszaköszönni, a 20-30 éves libák szinte sosem, de hát ezen sem húzom fel magam, nyilván aki dohányboltban dolgozik, nem épp az eszéről híres.

2021. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is sokan bunkók,én az életben azt vettem észre hogy azok a legbunkóbbak akikel a legjobb szándékúak vagyunk! A kérdésedre a válasz egyszerű,az utcán nem köszönni,nem fogni vele kezet,levegőnek nézd,zárd ki az ilyen rossz embereket az életetből,és csak jó szándékú tisztességes emberek társaságát keresd! :)
2021. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!