Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legyen bátorságom megkérdezni?

Legyen bátorságom megkérdezni?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy új lánnyal a Subway-ban (a szendvicses cég), és bár 10 percet beszéltünk (már ha beszélgetésnek lehet nevezni, hogy mit rakjon a szendvicseimbe), azóta is csak rá gondolok. Jófej volt, mert csinált nekem plusz egyet amiért egyes alapanyagok már kifogytak (mondtam is neki, hogy "édes vagy"). Amikor oldalra fordult, akkor láttam, hogy piros az arca - bár ez lehet a maszktól is.

Nem mertem megkérdezni, hogy lenne-e kedve műszak után "cigizni" velem. Szerintetek merjem elhívni? Alapjáraton gyakran járok oda, úgyhogy lehet kínos lenne a későbbiekben, ha visszautasítana.



2021. ápr. 15. 22:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Így leírva tényleg elriasztónak hangzik egy kicsit
2021. ápr. 16. 14:54
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát igen. Elképzeltem.

- Szia! Mikor végzel holnap?

- Este 9-kor😍

- Van kedved elszívni egy cigit holnap munka után? Csak mi ketten. (Nyilván olyan helyen ahol senki se szagolja tehát egy eldugottabb helyen) Csak dumálni szeretnék.

- Hááát.... Nem is tudom.. 😬

2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudod attól félek a legjobban, hogy azt mondja van barátja 😄😄
2021. ápr. 16. 15:14
 14/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, és ha ott lesz megkérdezem. Kívánjatok sok sikert!
2021. ápr. 21. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!