Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha majd elvesztem a szüleimet,...

Ha majd elvesztem a szüleimet, akkor vége lesz az életemnek?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok. Soha nem szeretett senki az anyámon és a mostohaapámon kívül. Ha egyszer elvesztem őket, akkor senki sem fog szeretni a világon. Van, hogy csak ennyi jár egy embernek?

2021. ápr. 18. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Van igen,sajnos.
2021. ápr. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Az élet kiszámíthatatlan.
2021. ápr. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én szép vagyok, de kb nekem sincs senkim a szüleimen kívül; a testvéreimnek meg van saját családja már. Kb nálam is reszeltek, ha a szüleim meghalnak. Én is ettől rettegek, mint te.
2021. ápr. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: Nem tudom milyen dolgok értek, amelyek önbizalmadat rombolták. Új közösségeket, emberi kapcsolatokat találhatsz. Ha életedben megrázó dolgok történtek, akkor elhiszem, hogy ez nem lehet könnyű.

Nem vagy ronda.

2021. ápr. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Elég közelről ismerek egy csajt.

Szegény nagyon csúf, 40kg vaságyastól, alig van haja és a fogai is nagyon csúnyák.

Viszont egy nagyon jó szívű, aranyos nőről van szó.

Kb soha nem vették fel sehová dolgozni, mert nem tudták kinézni a testalkata miatt, hogy képes lenne elvégezni bármilyen munkát.

Emiatt párkapcsolata sem volt persze stb.

Az anyukája meghalt sajnos pár éve egy balesetben.

Utána még mélyebbre került, az apja pedig alkoholista.


Na de a lényeg, megismerte egy barátunkat két éve, aki egyébként egy tök átlagos, picit még átlagon felüli srác is (+izmos stb.).

A srác már elvette feleségül, a munkával meg mindig kuszkodik, de így is 180°os fordulatot vett az élete és nagyon boldogok.


Ez nem valami hülye motiváló írás akart lenni, csak azt szerettem volna jelezni, hogy lehetsz boldog.

És a szépség relatív. Ha csunyacskabb is vagy, de a lelked szép, azt észreveszik.


Én dagi vagyok eléggé, és én is megtaláltam a boldogságomat.


Ez csak egy test, ne ehhez merd magad.



Ja, és abban is 10000% biztos vagyok, hogy a környezeted nem lát olyan csúnyának, mint te saját magadat.

2021. ápr. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Az életben bármi megtörténhet, és annak az ellenkezője is. Lehet, hogy egyedül öregszel meg, de az is lehet, h nem. Vagy holnap elüt egy busz, és akkor nem kell aggódni a fentieken.
2021. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

jó volt ezt látni -5 -ös

pasinként nehezebb de nem reménytelen

2021. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsődtől függ, hogy hogyan alakul az életed.
2021. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szépnek lenned, ha széppé tudod tenni egy pasi életét.
2021. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pasiként?

Szerintem meg a külsőtől függ minden. Ha van az embernek puncija, akkor mindig találhat párt. De férfiként...

2021. ápr. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!