Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyengék veszítenek, és csak...

A gyengék veszítenek, és csak az erős személyiségek érnek el valamit? És ki számít vesztesnek?

Figyelt kérdés
Valóban ilyen egyszerű, és erről szól az élet? Ha ez így működik, akkor, jobb ha a gyengék meg sem születnek. Vagy csak azért születnek, mert belőlük lesznek az áldozatok.
2015. dec. 29. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Most komolyan vannak ilyen... á, mindegy.... mi a kérdés, kedvesem? :3 Arra vagy kíváncsi, hogy mi a természet törvénye? Ismered azt a mondást, hogy "erősebb kutya b**ik"? Ezzel szerintem megválaszoltam mindent.


A gyengék megszületnek, de elpusztulnak, ebben mi nem evidens? Nem értem a kérdést! Körülbelül olyan, mintha azon morfondíroznál, hogy a repülő miért a szárnya miatt repül. Tehát ez egy evidens dolog, nem értem a kérdés miértjét.

2015. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Senki sem gyenge, csak van akinek többet kell küzdeni a boldogságért, a körülmények miatt.

Személyiségtől függetlenül el lehet érni dolgokat, akarat kell hozzá, és szerintem ész legfőképp. Reménytelen eset nincs, csak akaratlan.

2015. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Ketteske, a világ nem így működik....
2015. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 acelsziv ***** válasza:
83%

Kérdező ez így van. a természet és az Élet szelektál.

De azt hozáfűzöm, hogy mindenki tud változni és erősödni.

De ehhez elszánás és akarat kell. Van aki erre indul és lúzerből nyertes lesz. van aki ehhez lusta és inkább vinnyog, mint a fürdős k .r va. Na ők az igazi lúzerek.

2015. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem ez nem ilyen egyszerű, nem csak gyengék meg erősek vannak, kapásból tudok egy harmadik kategóriát ahova jómagam is tartozom; a "mázlisták". Nem vagyok kifejezetten erős személyiség, mégis sikeres vagyok, mert mindig mindent bemákolok, hihetetlen szerencsém van.
2015. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Tegyük fel, hogy van egy ember, aki bármire képes, hogy elérjen valamit, viszont más embereknek kárára. Mégis erősnek mondható egy ilyen ember?
2015. dec. 29. 18:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Már meg is van a válasz, köszi mindenkinek.
2015. dec. 29. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom, hogy attól függ, ki miben nevelkedik, meg milyen a személyisége, temperamentuma és mit tekintünk sikernek. Az ember teljesítménye nem egyenletes, vannak jobb és rosszabb periódusok. És ha találunk egy támogató közeget, van bennünk kitartás és szorgalom és érdekel bennünket egy adott dolog, amiben eredményt szeretnénk elérni, akkor annak meg lesz a gyümölcse.
2015. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az erős személyiségek valóban az erő útján érvényesülnek. De nemcsak úgy lehet elérni a célodat.

Bár kérdés, mit tartasz "erős" személyiségnek, és a kitartókat vagy az állhatatosakat is ide sorolod-e.

2015. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Aki más kárára fölényeskedik, az lehet akár pszichopata is, ő nem erős, hanem egy rendkívüli módon sérült ember. Erős az, aki talpra tud állni egy nehéz élethelyzetből, a sikertelenségek után képes erőt venni magán és tovább folytatni a dolgokat, ambiciózus és vannak céljai, van igénye fejlődni és jobban megismerni saját magát, képes önkritikát gyakorolni és szembenézni a saját hibáival.

Lehet, hogy te nem erre gondoltál, mert ezek vagy egyszerű emberek vagy kimagasló személyiségek, akik sokat tettek az emberiségért (pl. Gandhi). Talán te nem efféle erőre gondoltál.

2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!