Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az életetek, napjaitok?...

Milyen az életetek, napjaitok? Mennyire vagytok elégedettek? Mit kéne máshogy csinálnod?

Figyelt kérdés
Az életkorotokat légyszi írjátok meg.
2021. ápr. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin tengetem a napjaim. Kérdésekkel fárasztom a népet a saját lúzerségemmel kapcsolatban. Néha trollkodok. De azt inkább régebben. Nem vagyok vicces kedvemben mostanában. Piálok és szemétkaját eszem. Azt kéne másképp csinálnom, hogy kihasználom az egyébként jó lehetőségeimet, amik adódtak az életben. Helyette az elszúrt múlton kesergek. Annyira erős a kétely bennem aziránt, hogy még valaha boldog lehetek, hogy meg sem adom az esélyt neki. Mindenkinek mindent csak rosszabbá teszek. Legjobb lenne, ha elütne valami, vagy lezuhannék. A világ szebb hely lenne nélkülem.
2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyhangú, monoton az életem, bár bármelyik percben feszkós tud lenni a munkám. Tudom, a helyzetemből adódóan rosszabb is lehetne, ìgy örülök, hogy ez is, így legalàbb működik. Van egy örömforrásom, hogy van valaki, akivel levelezek itt☺.

Azt kellene máshogyan csinálnom, hogy jobban kellene az emberek felé nyitnom.

2021. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vergődök és nem tudom mit kéne csinálnom hogy jó legyen. Ha tudnám már csinálnám
2021. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1# milyen jó lehetőségeid vannak?
2021. ápr. 19. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó az életem, nem panaszkodhatok. Szeretem amit tanulok, szeretek a családommal lenni, vannak barátaim.

Most hosszú ideig karanténban voltam, ellustultam, nem találkoztam a barátaimmal. Szeretnék visszajutni arra a szintre sport szempontból, amin november körül voltam. Szeretnék találkozni a barátaimmal, szerencsére ez most már sikerülni is fog. A pozitívum, hogy szakmai szempontból rengeteget fejlődtem, rengeteg lehetőség nyílt meg előttem.

Alapvetően elégedett vagyok, de szeretnék aktívabb lenni.

19 éves vagyok

2021. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozom, hogy sok pénzem legyen. Valamit valamiért. Ezzel nincs bajom. Sajnos hosszú évek óta vagyok szingli incel, ezen adott esetben változtatni jó lenne, de a jelen életvitelem szempontjából nem biztos, hogy szerencsés lenne. Van két szép autóm, az egyik egy különleges sportkocsi, most vettem egy lakást Budapesten. Tehát az életem azon része, ami rajtam múlik, egészen rendben van. Amire nincs ráhatásom, azok frusztrálnak és próbálnak lehúzni érzelmileg, igyekszem kizárni őket az életemből, de nem mindent sikerül. F 40+
2021. dec. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!