Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi kell ahhoz, hog...

Nektek mi kell ahhoz, hog 'jól' érezzétek magatokat? Elégedetten az élettel?

Figyelt kérdés

Én kiegyensúlyozott párkapcsolatot szeretnék és van is, aki tetszik.

Emellett jó lenne végre egy normálisabb, elviselhetőbb munka, amit ha esetleg még szeretni is tudnék, az extra lenne.


Hosszabb távon szintén ezek, egészségileg meg annyi, hogy ne alakuljon ki gyógyszerrel se kezelhető betegség és a jelenlegiek se súlyosbodjanak.



Nyilván szeretnék jól keresni, szeretnék kertesházat, kisvárosban lakni, de alapvetően a fentiekre vágyom.


2018. nov. 3. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy jó számítógép, internet, korlátlan szabadidő, privát szféra, és hogy ne zavarjanak, illetve annyi pénz hogy ez a béke fenntartható maradjon.

Én egy bezárkózott remete élettel ellennék. (egy jó hosszú ideig)

2018. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Pénz. Pénzért mindent meg lehet venni, pénzzel mindent meg lehet oldani. Ha van pénzed, könnyebben lesz párkapcsolatod, elvállalhatsz kevésbé jól fizető, de nyugodtabb munkát, élhetsz egészségesen vagy kezelterhetedva betegségeidet és lehet kertesházad egy kisvárosban.
2018. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolat (szerencsére részem van benne már közel 4 éve), és az, hogy ki tudjak teljesedni a hivatásomban, amit választottam. Ez még hátra van, most kezdtem el az egyetemet.
2018. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
egyetértek azzal, aki a pénzt mondta. a jelenlegi problémáim 90%-a azonnal megoldható lenne, a fennmaradó 10% pedig a pénzből adódó idő- és energiatöbblettel szintén megoldható/kezelhető lenne.
2018. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát az enyémeim nem.
2018. nov. 3. 08:24
 6/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az igazat megvallva az én célomhoz is csak pénz kell...
2018. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hogy a kiszemelt férfivel összejöjjön a dolog, ahhoz nem pénz kell.

A szerethető munkahelyhez sem. Max olyan értelemben, hogy ha 5 millió az ölembe hullana, talán otthon mernék maradni és úgy azért emberségesebb dolog tanfolyamot végezni, mint napi 9 óra munka mellett.

2018. nov. 3. 08:40
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Pénz, pénz, pénz!
2018. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

ha elég az ember pénze, akkor munkahely se kell.

de én tudom, hol és mit dolgoznék szívesen ingyen, ha annyi pénzem lenne, hogy ne szoruljak fizetésre.

a kiszemelt férfi: az ilyeneken már RÉG túl vagyok, bár gondolom, idősebb vagyok nálad. Vagy van kölcsönös vonzalom, vagy nincs, de én nem szemelgetek ki magamnak egyoldalúan senkit. Ha nem tetszem neki, menjen, hajrá.

2018. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Csak alkohol.
2018. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!