Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak szerintem hangzik...

Ez csak szerintem hangzik kamunak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm tartozott nekem kb 4000 forinttal még tavaly előttről. Nem kértem számon tőle, mert beszámíthatatlan és úgyis csak letagadta volna vagy hazudott volna valamit. Végülis nem egy egetrengető összeg, úgyhogy elengedtem. Azonban pár hete rendelt kaját magának és nekem is (holott én nem kértem erre). Mondtam neki, hogy megadom az árát, de azt mondta nem kell. Ezután egyszer csinált nekem pizzát (szakács) és kaptam tőle 3 doboz kólát (persze ezekre sem kértem).

Itt jön a csavar: ma azzal jött, hogy elvesztette a kártyáját és visszakérné a rendelt kaja árát, mert 5 nap mire megkapja az újat. Megkérdeztem mennyibe került, állítása szerint 5000. Azt mondta majd csúsztassam át az ajtója alatt. Ezután mondtam neki, hogy amúgy ha bemegy a bankba, akkor kérhet készpénzt a számlájáról - mire azt mondta, hogy próbálta, de se a személyije, sem az útlevele nincs nála, mert állítólag az anyjánál vannak, aki elutazott (egy 33 éves férfiről beszélünk lol). Összefutottam most vele a parkban, ahol újra erősködött, hogy csak csúsztassam át a pénzt az ajtó alatt. (Pedig én személyesem akarom odaadni, mert úgy a legbiztosabb.) Visszafelé menet láttam, hogy egy padon ülve sört iszik (ja és azelőtt azt mondta, hogy a barátnőjéhez megy éppen). Ha ennyire nincs pénze valakinek, akkor hogy-hogy piára költ? Nekem gyanúsan hangzik ez az egész. Nektek mi a véleményetek? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Úgy vagyok vele, hogy megadom neki az 5000-et (csakis személyesen), de ha még a pizza és a kólák árát is kérné, azt felejtse el.



2021. ápr. 21. 15:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az előbb idejött egy nagy táska reggelizőpehellyel mondván, hogy nincs elég helye, és inkább ideadja, mintsem kidobja O.o Nem akartam elvenni, nem is eszek ilyeneket, de erősködött h ingyen adja, semmit sem kér érte és itthagyta az ajtóm előtt o.o
2021. ápr. 21. 16:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az alkalmazottak kajáját ő csinálja? Ő a szakács vagy ez a házi szokásrend? Ha ez a munkaköre, akkor ezután is fogja csinálni. Ha meg ez a hobbija, akkor csinálj magadnak kaját.
2021. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez a munkája, igen
2021. ápr. 21. 22:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg hogy gondolod, hogy nem fogja elvégezni? Az a fizetett munkája! Nem vagy te egy kicsit túl félős?
2021. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el a műzlit, mert majd megint meggondolja magát, aztán azért is fizethetsz.
2021. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!