Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem csesz fel ez az...

Csak engem csesz fel ez az állandó jelenség Messengeren, Facebookon?

Figyelt kérdés
Ismerőseim egy része, közelebbi ismerősök, rokonok állandóan küldenek hivatkozásokat nyakra-főre. De nem küldenek üzenetet mellé, csak a gennyes hivatkozási linkeket. Komolyan, valakinek ennyi ideje van, hogy ilyen xarokat néz állandóan? Vannak köztük értelmes linkek is, de én százszor többre értékelem, ha inkább írna csak annyit, hogy Mi újság, hogy vagy? Ti is rendszeresen kaptok ilyen linkeket? 100 ismerősöm van csak facen, mert nem vagyok ismerős gyűjtögető, és pont ezért bax fel. A saját anyám is 70%-ban ilyeneket küld, 30% ír. Állandóan mindenki ezzel a kibaxott vírus dologgal kapcsolatosan küld.
2021. ápr. 22. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ne reagálj, majd megunják.
2021. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem unják meg. 😃
2021. ápr. 22. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim megunták, pedig ők is noname oldalak fake híreivel riogattak össze vissza.
2021. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oks, akkor nem reagálok rá. 🙂
2021. ápr. 22. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Válasz üzenet: ha még egyszer ilyen baromságokat küldesz letiltalak. Köszi puszi.
2021. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mute, vagy block-olni az illető üzeneteit és problem solved.
2021. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak" 100 😂


Anyám! Nekem talán 17 ember van bejölve, de azokkal tartom is a kapcsolatot. Szerintem szelektálj az ismerősök közül és nem fogsz phaszságokat kapni.

2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!