Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alakult úgy, hogy a...

Miért alakult úgy, hogy a férfiak zsánere többnyire a szőke hajú nő, míg a nőknek többnyire a sötét hajú férfi? Szerintetek milyen evolúciós, társadalmi, pszichológiai okokkal magyarázható? Szerintem sokkal többrétűbb kérdés, mint elsőre gondolnánk

Figyelt kérdés
A szavazásban arra is válaszolhatsz, hogy igaz-e rád is a fenti általánosítás.

2021. ápr. 22. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagyok, és nálam fontos a hajszín. És legyen minél sötétebb: kívánatos a fekete, a nagyon sötét vörös, a sötétbarna.


Az összes partnerem ilyen volt, szőkével soha nem jártam, és alig tetszett néhány.

2021. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Ez inkább társadalmi berögződés, mint evolúciós.
2021. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Nekem a barna vagy fekete hajú, barna szemű lányok sokkal jobban tetszenek! Nem is volt szőke csajom se kapcsolatban, se alkalmira. Nem találtam olyat szőkében aki számomra vonzó lett volna.

A sötétebb haj nekem szexibb, vonzóbb.


Magam is sötétbarna hajú vagyok.


36F

2021. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En no vagyok es a voros hajúak a kedvenceim mindkét nembol. De minden hajszínnel volt mar dolgom, nem az alapján választok.

Talan a világos barna/szoke meg az, ami jobban tetszik (egy visszatekintve...), mert inkább a kaukázusi jellegű emberek tettszenek mint a mediterrán/azsiai/afrikai...

2023. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!