Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs társadalmi ellenőr...

Miért nincs társadalmi ellenőrzés a pszichológia és hatása felett? A többi lent.

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy pl. egyes egyetemek (itt gondolok azokra amelyek nyugaton képviselik a multiszexualitást), olyan nézeteket terjesztenek, amelyek károsak az erkölcsöt és tradíciókat, hagyományokat tisztelő emberekre nézve.

Ezen dekadens és züllött egyetemek tanításukkal züllesztik más országok lakosságának erkölcsiségét, lelki egészségét, jövőjét, társadalmi tisztaságát. Itt gondolok pl.az angliai egyetemekre. Bár nem voltam hallgatója egyetlen angliai egyetem pszichológiai előadásán sem, mint hallgató, de azt látni, hogy Angliában az erkölcsösség akut rákdaganatban tobzódik, azért, mert Angliát erkölcsi ellenőrzés nélkül nemi abberált angol pszichológus professzorok, más egyetemi tanárok, pszichiáterek, pszichológusok fertőzik beteges hajlamaikból fakadó degenerált tanításaikkal.

Azt a következtetést levonhatjuk, hogy az angol egyetemek pszichológia professzorainak , más tanáraiknak, oktatóiknak általuk terjesztett tanaik károsak lehetnek pl. a mi Magyar Nemzetünkre, ha azokat áttelepíttetik azokkal a pszichológus tanítványaikkal, akik ott, Angliában tanultak, de később Magyarországon praktizálnak.


Szerintem Magyarországon nem szabad elfogadni semmilyen angliai egyetem által kiállított pszichológusi és más orvosi diplomát sem, akkor ha valaki ilyennek jelentkezik Magyarországon munkára bármely rendelőintézetben, kórházban.



2017. jan. 18. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ideje, hogy visszazárd magad a múltszázadi barlangodba, és ne is gyere elő onnan egy jóideig, mert nem vagy érett a 21. századra.
2017. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem azt a világot éljük,ahol nagy divat lenne a homofóbia és egyéb ilyes gyűlöletek,itt említeném a rasszizmust is.Akiknél ez még mindig játszik,azok beszűkült látásmódúak,ahogy te is.Ide sem vagy való.Minek kérdezel,ha a kérdésedben bizonygatod a saját igazad?Akkor élj úgy,hogy utálsz mindenkit,és majd csak ezt kapod vissza.
2017. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a fszról beszélsz már ne is haragudj meg? Mi történt, megkúrt egy angol pszichológus?
2017. jan. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, itt nincs szó semmilyen elítélésről, megbélyegzésről, kiközösítésről. Éppen ellenkezőleg. A szélsőségek megnyilvánulása ellen szerettem volna felemelni a hangomat, mely az ellenőrizetlen multikulturalizmus extremizált ideológiáit valló egyetemi tanárok elméjéből fakad.
2017. jan. 19. 09:02
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
RIP lipótmező...
2017. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aki Angliában tanult, annak esze ágában sincs Magyarországon praktizálni, pláne rendelőintézetekben, kórházakban, éhbérért. Inkább nyit magánpraxist itthon, vagy külföldön.
2017. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy azok az emberek a te szemedben talán pont a pszichológia régi eszméjét döntik meg. Aki eltér a társadalomtól az beteg, mert a nagytöbbséghez mérten más. Szerintem ha egy meleg ember, vagy egy drogos erre a pályára lép sokkal többet tud segíteni mint egy szakkönyveket bújó társa. Azonosulhat embertársa problémájával és hírdetheti azt, hogy az emberiség sokszínű és minden ember értékes. Mindenki másban. A magyar kórházak ellátás egy elavult fos. 100-ból hány emberre mondja ki hogy tünetmentes 20 éve? Hány ilyen klienst tud felmutatni? Na ugye.
2017. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Te mi a fszról beszélsz már ne is haragudj meg? Mi történt, megkúrt egy angol pszichológus?"


Nem. Az angol pszichológia hatása, amelyet kifejt ott Angliában, alattomban más országokba is elérhet. Ráadásul lepelként használják a nyíltság elfogadását, így nagyon sok általuk létrehozott egyént hoznak kellemetlen helyzetbe, akiket én is sajnálok, hiszen lelki károsult alanyai az angol pszichológia homonegizáló hatásának, mely célja az, hogy azokat az egyéneket, akiket ők nem tartanak szaporodásra megfelelőnek eltereljék saját megnyilvánulásuk tükörképei felé, azért, hogy szabad utat engedjenek azon hibridizált kapcsolatok kifejlődésének, amelyek tudattalanok nemzetileg, azaz identitás nélküliekké születnek azért, hogy befolyásolható és irányítható zombi robottokként működjenek a rejtett hatalmi elit számára. Tanításaikat arra is felhasználják, hogy más nemzetek szervezetében is ezt tegyék, hiszen terjeszkedni akarnak.

2017. jan. 19. 21:10
 9/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nyíltságuk hirdetésének célja az, hogy bevonzzák, beédesgessék azokat az egyéneket, akik között sok intelligens és tanult ember van, ebből kifolyólag sokan érzékeny lelkek, hogy így őket "semlegesítve" végrehajthassák hibridizálási és értelemcsökkentési célból a válogatás nélküli kapcsolatok létrejöttét.
2017. jan. 19. 21:26
 10/21 anonim ***** válasza:

Az emberi elmét és működését évezredek óta kutatják, és mindig az adott kornak megfelelően a mindenkori legmodernebb nézeteket tanítják az szakembereknek. Az, hogy te nem vagy képes haladni az idővel és a gondolkodásod megragadt a középkori szinten, nem azt jelenti, hogy az egész világnak a te példádat kell követnie és megálljt kell parancsolnunk a fejlődésnek!


A tradíciók, hagyományok tiszteletének meg az egészhez semmi köze. Ennyi erővel az orvostudományba is beleköthetnél, mondván, hogy ne szedjünk be fájdalomcsillapítót, ha fáj valamink, hanem rágcsáljunk gyógyfüvet, mert régebben azt csinálták az emberek, az volt a hagyomány!

2017. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!