Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kárörvendenek előre a...

Miért kárörvendenek előre a beoltottak?

Figyelt kérdés

Egyrészt miért kárörvendenek egyáltalán az oltatlanok általuk vélt esetleges balsorsán.

Másrészt nem korai még?



2021. ápr. 23. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem hallottam erről, viszont azt tudom, hogy oltottakkal van tele a kovid osztály a kórházakban. Nagyon sok ismerősöm van egészségügyből, több helyről is, mindenhol ez van. Illetve azóta indult meg megint az egész, amióta elkezdtek agy nélkül oltani. Hiába, ha a tudományt figyelmen kívül hagyjuk, akkor magunkkal cseszünk ki. Nem értem, hogy miért nem a tudomány segítségével kezeljük a helyzetet.


Ebből lehet tanulni, mindenkinek ajánlom, akit a tudomány és tények érdekelnek: [link]

2021. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én nem kárörvendek, mert rohadtul nem érdekel - még családon belül sem - hogy ki és mit gondol erről. Ő dolga, az ő egészsége vagy betegsége, az ő döntése.

Nem érdekelnek a korlátozások, mert nem járok már iskolába, amik zárva voltak azok nem rendítették meg az életem alapjaiban, én nem éreztem magam bezárva.

Egyedül az zavar, hogy a gazdaságot így nem lehet rendbe tenni és rengeteg pénz folyik ki ilyen-olyan támogatás címén, be meg alig jön valami.

2021. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Az oltás hamis biztonságérzetet ad. Valamelyik semmit nem ér még második alkalom után sem. Még a legjobb (Pfizer) vakcinából is kell legalább 3. Sokan megkapnak egyet, azt Balatontól kezdve mindenhova mennek. Ezek után ne csodálkozzunk, hogy ennyien halnak meg nap, mint nap.


Én is be fogom oltatni magam, nem arról van szó, hogy ellenzem, de kell neki idő, ameedig rendesen kialakul a védettség.


Az sem mindegy, hogy milyen állapotban van a szervezet, covidos-e az ember az oltás idején. Akiben benne van és úgy kapja meg, annak nagy esélye van minimum a kórházra. Normális országokban oltás előtt néznek egy labort, antigén tesztet. De itt az Orsós csicska Cilike azt mondta nem köll és a sok hülye elhiszi. Mondjuk nekem mindegy. Felõlem a fél országot elviheti a covid. Leszarom.

2021. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Rosszindulat.
2021. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
#4 Azért ez nem ilyen egyszerű. Elmagyarázom. Én beoltattam magam. Józan ésszel belátható, hogy ha a vírus kb 1%-ban halálos, az oltás meg mondjuk 0.00001 százalékban (nem tudom pontosan, de Angliában 18 millió oltásból volt 30 vérrög, és abból 7 halott, tehát még alá is becsültem), akkor jobb az oltást választani. Aki nem így gondolja, az hülye. A hülyéket meg ütni, vágni, taposni, alázni kell, ahol csak lehet. Ez az egyik fele. A másik, hogy az oltás nem kötelező, de ha nem kell, akkor hátrányba kerülsz. Mindenki választhat (tehát nem sors, hanem választás) csak most megy rinya, hogy nem kell az oltás, de a hátrányok sem. Hát ez nem így működik. Röviden ennyi.
2021. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!