Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet egy ilyen rosszin...

Hogyan lehet egy ilyen rosszindulatú “barátot” kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki régebben sokkal jobb barátnőm volt de teljesen megváltozott.

Kimutatta a foga fehérjét de rajta kívül nincs már barátom az osztályban, és még egy évig egy suliba fogunk járni szóval gondoltam addig elviselem valahogy.

Volt egy párkapcsolata de szakított vele a srác, nekem van egy fél éves párkapcsolatom.

Tegnap megbetegedtem ezért ma nem tudtam találkozni párommal, én mondtam neki találkozzunk inkább mikor jobban lettem.

Kedves barátnőm is tud erről, hogy nem találkozunk és már második napja álladóan erről kérdezget (levehető az írásából hogy kárörvendően), hogy akkor most mi szakítottunk hogy nem találkozunk ma (ugye valentin nap miatt kérdezgeti), meg hogy nem akart velem találkozni barátom, nem megyünk sehova ma?


Szerintem nem dől össze a világ hogy nem ma találkozunk hanem pár nap múlva.

Még mindig erről kérdezget, hogyan lehetne ezt a legjobban lereagálni hogy békén hagyjon de ne legyen sértődés?



2019. febr. 14. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy "barátkozol" vele, mert ennyire értékeled saját magadat, és akkor tudomásul veszed úgy, ahogy van (miből gondolod, hogy ha az anyja nem tudta megnevelni, akkor majd pont te fogod?), vagy ha egy csöppnyi eszed lenne, teljesen kiiktatnád az életedből mint szemetet. Ez a te döntésed.
2019. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tereld el a témát, kérdezz vissza másvalamiről, ne válaszolj e témában írt kérdéseire.

Ha másban is ilyen és ez rendszeres, én megszakítanám vele a kapcsolatot és inkább lennék egyedül, mármint ha tartósan lehúzza hangulatomat, ártani akar...

2019. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne barátkozz vele. Ha úgy érzed, hogy rosszindulatú, vagy kárörvend, teljesen felesleges fenntartani egy látszat barátságot.

Sajnos tapasztalatból beszélek. Jópár éve nem járok már iskolába, de ezzel a "barátommal" azóta sem beszéltem. A rosszindulatával megmérgezte a mindennapjaimat. Gyakorlatilag arról szólt a kapcsolat, hogy folyton kétségeket ébresztett bennem és kárörvendően sajnálkozott, ha valami nem jól alakult. Utólag sajnálom azt az időt, amit vele töltöttem. Ma már eszembe sem jutna egy ilyen kétszínü ember társaságában lenni.

2019. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!