Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két ennyire eltérő huszonéves...

Két ennyire eltérő huszonéves között nem jöhet létre haverság?

Figyelt kérdés
Ha az egyik egy viszonylag sikeres valaki aki már sokmindent elért az életben, elfoglalt, sok dolga van, sokat tevékenykedik, éli az életét, a másik meg egy sikertelen, aki az előzőhöz hasonló korú, de sehol se tart az életben, se munkája, se hobbija, se barátai, se élményei és jövőképe se nagyon van egyelőre. Két ennyire eltérő valaki között létrejöhet haverság vagy nem? Jóba lehetnek a különbségek ellenére?
2021. ápr. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne? A leírásodban semmilyen belső zulajdonság nem szerepel róluk adatként, pedig az lenne a legmeghatározóbb egy igaz barátság szempontjából. Túlságosan az anyagi, és társadalmi szempontokra helyezted a hangsúlyt, ami elég felszínes jellemre vall.
2021. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
nem szoktam olyan emberekkel haverkodni, akiknek se hobbijai, se céljai, se élményei, semmije sincs, nem azért, mert én annyival több vagyok nála, csak mert rohadtul unalmasak az ilyen emberek és nem igazán van bármi, ami miatt érdeklődnék iránta... de most komolyan, ha semmit nem csinál és semmi nem foglalkoztatja, akkor miről beszélgessük mondjuk?
2021. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ki kéne deríteni...
2021. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haverság? Simán. Barátság? Ki tudja. Barátkozzanak össze, aztán majd elválik.
2021. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!