Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha huszonéves lehetnél újból,...

Ha huszonéves lehetnél újból, mit tennél másképp?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tobb penzt tennek felre, nem feltetlenul vennek olyan autot amit nem hasznalok ki, es tobbet utaznek. 27F
2021. febr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt az iskolát vasztanám, amit aztán félbehagytam.
2021. febr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem huszon-, hanem tizenéveim végén (konkrétan 18. szülinapomon) elindultam volna ide, ahol most vagyok. Értelemszerűen nemcsak tanulási lehetőségem lett volna (szüleim nem engedtek gimibe menni, nehogy utána egyetemre is akarjak menni), de az egész életem jobb lehetett volna. De gyáva voltam elindulni akkor. Húsz évvel később pedig elindultam, de akkor már késő volt pl. egyetemre menni, stb. Egész életemben bánni fogom.
2021. febr. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pasiznék, nem zárkóznék el semmitől. Elvesztegettem a huszonéveimet.
2021. febr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Az exemet az első dugás után kihajítanám, és nem kérném meg a kezét. Ha pedig rinyál, röhögve elmondom neki, hogy tudom, hogy kurvára nem szeret, csak színleli, mert van pénzem.
2021. febr. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Többet tanultam volna
2021. febr. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem a szociális területre mennék, értelmesebben élnék, tanulnék, de ehhez szeretnék kérni egy új agyat, és egy egészséges testet is.
2021. febr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem vennek szamitogepet, okostelefont es konzol jatek gepet ...
2021. febr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozni kezdtem volna, mielőbb.
2021. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Több pénzt tennék félre.

Törekednék saját lakás vásárlásra (persze önerővel és hitellel), lényeg, hogy szülői házból mielőbb el.

Jobban bedolgoznám magam az adott munkahelyen, nem mennék mindig tovább egy adott probléma miatt (tehát munkahely terén lecövekelnék valahol, és úgy fejlődnék tovább).

Nem mennék férjhez, és gyereket sem szülnék.

2021. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!