Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kutya vagy macska párti vagy?

Kutya vagy macska párti vagy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Kutya!
Macska!
79 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutya, de nem bántom a macskákat sem.
2021. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Cicus
2021. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutya. De egyre jobban szeretem a cicákat is. A kutyáimat ébren megműthettem volna, akkor se haraptak volna meg soha, a cicák ilyen szempontból nekem kissé kiszámíthatatlanok.
2021. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok parttag. De ertem, mire gondolsz. A ferjem is es en is macskas emberek vagyunk. De nagyon szeretjuk a kutyakat, es az eletmodunkhoz kutya illene jobban. Lakokocsival utazgatni, kirandulni akarunk, es egyre kutyabaratabb a vilag. A cica miatt viszont sietunk haza, ot nem hagyjuk sokaig masra bizva, nagyon kotodik.

Az a helyzet, gyereket sem akartunk soha, es a kutya ugy tunik, mintha egy gyerek lenne. A macska meg egy genya felnott.

Az en peldam, hogy nem tudnek ugy olvasni, hogy tudom, valaki haptakba vagva nez kozben es istennek tart. Jobban szeretem, ha egy szornyeteg raugrik a konyvemre, ha felebredt.

2021. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Macska.


Nem szeretem a kutyákat..de inkább csak azért, mert a legtöbb a környezetemben nincs megnevelve. Ugrálnak rá az emberre.. Ez pl egy nagy németjuhásztól nagyon kellemes. Főleg ha tönkre is teszi a ruhámat, vagy sérülést okoz.

Megnyalnak, mindent megugatnak..biciklisek lábszárát elkapják.

Megtámadnak más állatokat, embereket, a gondos, póráz nélkül sétáltató gazdi meg lefossa.

2021. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
52%
Ha nagyon választani kell, akkor a macska közelebb áll hozzám de a kutyákat is nagyon szeretem.
2021. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Kutyus. Imádom, amikor hazaérek és az égig ugrál örömében.
2021. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Mindkettő csak így teljes.
2021. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Macska inkább.

De a kutyákat is imádom. Csak a macskáktól nem tojom össze magam, ha szembe jönnek velem az utcán sétálgatva, úgy hogy nem ismerem. Egy idegen utcán csatangoló kutyáról nem tudhatom, hogy most meg fog-e harapni, vagy sem. A macska meg nem tud annyira bántani már csak abból adódóan sem, hogy pici.

De egyébként ha szelíd állatról van szó, és ölbe tudom ültetni, akkor tökmindegy. A felnőtt kaukázusi juhászkutyánkat is az ölembe ültetem néha (ha nyár van és a földön ülök :D), nagyon nyugodt egyébként, szóval a nagytestű kutyákkal sincs bajom.

2021. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
A macskák a kedvenc állataim, de a kutyákat is nagyon szeretem. (=
2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!