Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, ha a kutyád...

Mit csinálsz, ha a kutyád vagy a macskád beleeszik a kajádba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Eszek tovább, mintha mi sem történt volna
Kiszedem azt a részt, amibe beleevett, a többit megeszem
Kidobom az egészet
Odaadom a macskának/kutyának
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Mivel a szajuk tele van bakteriumokkal, egy folyekony etelt mindenkepp kidobnek. Ha szaz szazalekig biztos lennek, hogy melyik reszehez ert, macska utan esetleg ennem. Vele alszom, imadjuk egymast, de lenyelni etelt, amibe belenyalt nem fogok. Nyuszi utan lehetne, ok novenyt esznek es a szajukban keves veszely tenyeszik.
2020. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Csak kutyánk van, de ilyen sosem történt még és nem is fog. 😃
2020. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Arra volt példa, még anno, hogy tévéztem, néhány pillanatig nem figyeltem, aztán mire odafordultam a karfára, azt láttam, hogy a macskám eszi a pizzám tetejét. A már félig megrágott szalámit odaadtam neki, aztán köszöntem szépen neki, ettem tovább. A macska tény, hogy sokat nyalogatja magát odalent, viszont ennyi erővel én meg nemrég hánytam és erős sírásnál már a saját taknyomat nyeltem.


Már kutyáim vannak, kettő. Egyikük mindig ott van, főleg amikor akármilyen kajáról van szó, csak a konyhában legyen, már összekapcsolta, hogy konyha = étel. Már máshova költöztünk, így nincs az az opció, mint a macskánál volt, amit ki tudott használni, hogy mellém kerülve tudjon szedni a kajámból. De ha drága kutyuskám mégis megtenné a közepes méretével, akkor se zavartatnám magam.


Adok magamra, a környezetemre, viszont... néhány éve még olyan helyzetbe voltam, hogy egy olyan undorító emberrel éltem együtt haláláig, aki a székletével, amit próbált feltakarítani, összekente az egész közlekedőt, falat, ajtót, szekrényt, földet, sosem mosott kezet, wc után mindig a hűtőbe nyúlt, sosem mosott fogat, a kádba hugyozott és ott mosta ki zuhannyal a xart a seggéből, aminek a nyomai szintén ott maradtak, mert nem látta a rossz a szemeivel, és a többi. Utána meg eü-be mentem, és sok gyakorlati helyen voltam (kórház, idősek otthona, hajléktalanok otthona, idősek klubja, házi segítségnyújtás, még egy idősek otthona, ahol az idősek flakonjában is csótány volt), ahol olyanokat láttam, hogy igazából aligha tud bármi megrendíteni a csótányokon és poloskákon kívül. Eddig csak a csótányok miatt volt egyszer hasmenésem, és a kórházban szedtem össze valamit, az állataim miatt egyszer sem.

2020. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán szokás nálunk hogy belezabáljanak a kajàmba, nézni azt lehet, de nem adok az enyémből. Viszont, ha megtörténne, kiszedném azt a részt, mostmár akkor vigye alapon, a többit meg megeszem.
2020. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne kutyám és ilyen történne,akkor a szeme láttára bele ennék az övébe én is.
2020. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cicáink vannak és előfordult már párszor, hogy beleettek a kajába..

Ha a szemem láttára történt a dolog és tudom, melyik részbe evett bele, azt letöröm/kiszedem és kidobom, a többit megeszem (odaadni ritkán szoktam nekik, mert a legtöbb étel, amit mi eszünk, nem tesz nekik jót, túl fűszeresek és/vagy olyan dolgokat tartalmaznak, amiket nem ehetnek).

Ha nem láttam és nem vagyok benne biztos, nem nyalták az egészkaját végig, mire rajtakaptam őket, az egészet kidobom.

Ha italba lefetyelnének bele (bár erre még eddig nen volt példa... vagy legalábbis nem vettem észre), az egészet kiönteném, esetleg kiönteném nekik egy tálkába, ha olyan, amit ők is ihatnak, pl. víz.

2020. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!