Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha már a telefonban unszimpati...

Ha már a telefonban unszimpatikus egy kozmetikus/fodrász, attól még elmennél hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még nem voltál az illetőnél, nem ismered. És telefonon foglalsz nála időpontot. De a telefonban mondjuk bunkó vagy udvariatlan, kelletlen a hangja. Inkább keresel másik kozmetikust?
2021. ápr. 23. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze, keresnék.
2021. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Az is lehet, hogy a kollégáját megkérdezném, hogy tud-e frizkot csinálni? (Ha éppen fodrászról van szó.)
2021. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elmentem vezetni oktatóhoz, előtte felhívtam. Annyira flegma volt és paraszt, hogy kb. sírni tudtam volna, hogy tényleg hozzá jelentkeztem be.


A vizsgám elsőre sikerült, amikor elbúcsúztunk pedig azért sírtam 10 percig, mert annyira megszerettem.



Nem azt mondom, hogy te is örömödben sírva fogsz eljönni a szépítkezés után, de egy esélyt meg lehet neki adni. Max. kövi alkalommal nem hozzá mész.

2021. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha telefonban nem tetszik a modora, keresek mást. Fodrászból (kozmetikushoz nem járok) van választék, úgyhogy megtehetem.

Bútorasztalos esetén sajnos már nem ilyen jó a helyzet. Pedig igény ott is lenne rá. Minden szolgáltató esetén alapkövetelmény, hogy tudjon kommunikálni a kedves ügyféllel, mert abból lesz a pénze, ha megvalósítja az ügyfele elképzeléseit. Csak ez nem mindenütt működik.

2021. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem!
2021. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A telefonos beszélgetés nagyon jó szűrő. Ha már valaki ott nem szimpatikus, esetleg olyan a modora ami számomra nem felel meg, akkor nem is megyek el hozzá, inkább keresek mást.
2021. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék neki egy esélyt így is. Először elmennék, ha ott is bunkón viselkedik, akkor legközelebb nem hozzá megyek és ennyivel lezárom a dolgot.

Az én fodrászom is olyan, hogy telefonon szinte utálok vele beszélni, mert flegma kicsit, de ennek élőben szerencsére semmi nyoma.

2021. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy esélyt adnék neki. Lehet, hogy nagyon jól dolgozik, ez pedig ritka.

(Én évekig jártam egy full bunkó kiscsajhoz, de arany keze volt. Aztán nekem is elég lett a modorából, de évekig hozzá jártam így is, mielőtt váltottam, mert a hajam mindig szuper volt.)

2021. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Igazából az volt a kérdésem apropója, hogy nemrég kozmetikust kerestem, és a neten találtam valakit, aki képen meg a honlapján nagyon szimpatikus volt. Felhívtam, hogy foglaljak, de annyira kelletlen, "lerázós", undok volt a stílusa, hogy végül lemondtam inkább. Elgondolkoztam, hogy csak én vagyok ilyen kis érzékeny, vagy ez normális. De asszem végső soron normális... szerintem az efféle szakmákban olyanoknak kéne dolgozniuk, akik szívesen foglalkoznak emberekkel.

2021. ápr. 24. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. A hangján, a stílusán érződik, hogy akar-e új vendéget magának, vagy nem. Volt már tapasztalatom "ilyennel". Van, akinek nem is kell annyira a manika, ha megvan már a megszokott vendégtörzse...
2021. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!