Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek az időszakos...

Mit tehetek az időszakos rossz érzéseim ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudom konkrétan mi miatt, vagy hogyan, de ha egy ideig jól mennek életem dolgai, viszonylag jól érzem magam, mindig megakasztja egy váratlan rossz hangulat. Egyszerűen csak elkezdenek zavarni dolgok, vagy indokolatlanul szomorú/zaklatott/dühös leszek. Ilyenkor akaratomon kívül eltávolodom az emberektől és beletemetkezem a melankóliába.

Próbáltam sokszor tenni ellene, de nem megy. Sehogy. Hiába próbálok hálás lenni azért amim van, vagy örülni az élet apró kellemes pillanatainak, nem segít. Se sport, se kreatív hobbi, se zene. Semmi nem köt le ilyenkor. Csak fekszem és gyűlölök mindent, ami létezik. Nem tudom mit tehetnék. Most is ilyen állapotba kerültem.


2021. ápr. 25. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, ha rámjön akkor megiszok pár sört. Jelenleg pszichológushoz járok, vele megbeszélem a dolgokat, meg tanácsokat ad. Elsőnek is jó lenne kideríteni, hogy nálad mi okozza.
2021. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!