Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja itthon minden...

Miért gondolja itthon minden átlagember azt, hogy aki egyszer már szerepelt címlapon vagy ezzel-azzal időszakos népszerűségre tett szert, annak már soha nem fogy el a pénze?

Figyelt kérdés

Csomóan azt hiszik, hogy egyetlen felléspésért tízmilliókat adnak, hogy egy fizetett termékmegjelenítésért egy családi ház ára elkérhető, hogy minden influencer meg senkiházi celeb multimilliárdos. Eközben népszerű zenészekről derült ki a járvány alatt, hogy nincsen semmi tartalékuk, szintén ismert közéleti emberek mentek tönkre devizahitelben, másokról meg kiderül, hogy bérelt Bentley-jük van, meg mellé százmilliós NAV tartozásuk (=bűnözők). Mondják fiatalok, hogy ők is úgy akarnak élni, mint ez és ez a szerintük sikeres, befutott arc, és lerí róluk, hogy tényleg azt hiszik, hogy annak az embernek már soha nem kell dolgoznia és nem érheti anyagi téren baj.

Ennyire nincs képben a piaci viszonyokkal senki?



2021. ápr. 10. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a feltételezés is téves, hogy aki szerepelt már médiában az mindenképpen gazdag. Egy hajléktalant is be lehet vinni egy tv stúdióba vagy egy címlapra feltenni csak mondjuk nem igazi állapotában de ettől még ugyanúgy szegény.
2021. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért átlag ember köpköd, ha azt mondod fél millió felett keresel és elhordanak mindenféle "gazdagnak" meg "jómódúnak"
2021. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szerintem inkább az az oka, hogy a médiában megy a rongyrázás, a szép ruhák, smink, fodrász, utazások, ajándékok, aztán abba nem gondol bele sok ember, hogy ez is csak egy show kifelé, de mi lehet mögötte.
2021. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2: én pont akörül, és ja, kaptam már meg, hogy "fú az de jó", miközben albérlet 90, és csak egy nyomorult szobát bérelek 3-ik éve, se kocsim se lakásom.
2021. ápr. 10. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
3: meg amikor "luxus" Vivien darabonként 2 millás táskágyűjteényét is elhiszik, holott kb. max egy arac sejktől kaphatott olyat Dubajban.
2021. ápr. 10. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A pénztől 5-ből 3 ember vérszemet kap, minél több van belőle annál tágabb a világ, mindenki a másikra licitál, csak elfelejtik hogy kinek mennyi a bevétele, míg másnak több minden jut, valakinek elég limitált az élet.

Az ismert emberek sem lettek okosabbak egy-két diplomától, amikor ebben a helyzetben kiderül hogy hónapról hónapra él.

2021. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!