Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt olyan időszakos amikor...

Volt olyan időszakos amikor hosszabb ideig mélypontba voltál? Miért? Megtaláltad a sikerhez vezető utat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok benne. Sajnos nem tudom, hogy mi lesz a jovoben. Tanulok, de massal szeretnek foglalkozni, de sajnos amire epitettem az nem fog osszejonni. Mar 4honapja jo melyen vagyok de kb 2 eve megyek bele. Meg keresem a sikerhez vezeto utat.
2016. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok. bár tele vagyok tervekkel, de az, hogy a volt munkáltatóm feljelentett alaptalanul az rányomja a bélyegét a mindennapjaimra. Majd ha felment a bíróság és megszabadulok ettől az egész hercehurcától átértékelem a dolgaimat.
2016. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok benne. :/ és nem találtam meg a sikerhez vezető utat :/
2016. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iskolás éveim azok voltak, 12 év börtön. De már az óvodás is előtte. Miután megszabadultam a rám erőltetett kényszertől, már szabad volt az út a sikerhez, azt tanulhattam intenzíven, amit akartam, és nem voltam beleerőszakolva rossz közösségekbe. "Csupán" annyi kellett, hogy felismerjem: szabad vagyok.
2016. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gimi utolsó két éve, nagyon az alján voltam a hierarchiai rangsornak. Szerencsére amint vége lett, és új helyen tanultam tovább, minden megváltozott :)

22/F

2016. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vallásos, a mélypontból ima, és egy döntéssel kerültem ki.

(megdöntöttem határaimaz)


Üdvözlettel Dr. Csernus Tivadar Menyus.

2016. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!