Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg akadályoz bárkit is a...

Tényleg akadályoz bárkit is a hason alvásban, ha nagy a melle?

Figyelt kérdés

Mármint hozzám hasonló méretekkel megáldott lányoktól hallom, hogy gondot okoz. Én még soha nem értem, mivel nekem még nem okozott gondot.


NEM KÉREK PRIVÁT ÜZENETET.


2021. ápr. 26. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom, de én meg álló f@sszal nem tudok hason feküdni
2021. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem okoz gondot, pedig Ds mellem van. en ezt mindig csak kismelluektol hallottam, furcsa modon.


nem kerek privatot

2021. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám szerint nagy mellel nem lehet hason feküdni, én meg csak hason tudok aludni pedig hatalmasak :D

Annyi hogy van egy technikája. Úgy kell rendezni hogy "felnyomódjon" és ne "begyűrődjön".

Tehát inkább legyen az ember nyakában (:D) minthogy ráfeküdjön a teljes súlyával, mert az valóban fájdalmas.

Ezt kitapasztalja az ember hogy mi a tökéletes pozíció.

2021. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 akkor ezek szerint párnának azért nem lehet :D
2021. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4, szerintem nincs olyan nő aki párnának tudná használni a melleit :D Nekem tényleg hatalmas, de azért a fejemig nem érne fel, természetes mellek addig nem tudnak megnőni. A szilikonos meg nem olyan mozgatható hogy fel lehessen "hajtani" a fej alá :D

Gondolom szilikonossal valóban nem lehet hason feküdni, de természetessel simán.

2021. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"nem tudom, de én meg álló f@sszal nem tudok hason feküdni" Nagy mellem van és egyetértek. Kár, hogy f-szom nincsen, még több privátot kapnék. :(
2021. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag kis mellem van (B-s) és engem szokott zavarni, van olyan póz amiben nagyon nyomódik, de nem lehetetlen úgy aludni.

Általában a kezem is a hasam alatt szokott lenni és evvel a melleim is ki vannak kímélve a nyomódás alól.

2021. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 😂
2021. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de nem tudok hason aludni.
2021. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Nyilván vannak. Nekem nincs nagy mellem, d én se szeretek hason aludni, szóval el tudom képzelni, hogy nagyobb mellű lányoknak még kényelmetlenebb lehet.

De biztos lehet úgy dobálni, vagy hajtogatni, hogy jó legyen, én nem tudom hajtogatni meg vállon átdobni, vagy nemtudom, mert az enyém kicsi. Marad az oldalon vagy háton alvás.

2021. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!