Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan barátkozzak meg a...

Hogyan barátkozzak meg a hangommal?

Figyelt kérdés

Amióta meghallgattam hangfelvételen irritálónak tartom. Azóta hívásban kevesebbet beszélek másokkal. Szeretnék videókat csinálni, de kéne a hangom hozzá, viszont vágás közben bele kéne hallgatni, és ehhh... Rémes... De meg kéne barátkozni vele.

Hogy csináljam?


2021. ápr. 27. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember akit nem irrátálna a saját hangja szerintem.:)
2021. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgasd sokat, lehetőleg jó minőségű felvételeken. Mindenkinek furcsa a saját hangja, de mindenki más így hall téged és nekik nem furcsa.
2021. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj mikor először visszahallottam magam.. alapból én úgy hallom hogy igen kellemes férfias hangom van (igazából mások is ezt mondják valamiért), de mikor visszahallom, mint egy falusi tajparaszt, nem is értem.. Oké hogy van különbség aközött amit én hallok és aközött amit más, de hogy ekkora.. 🤣
2021. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!