Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan barátkozzak meg magammal?

Hogyan barátkozzak meg magammal?

Figyelt kérdés
Én már feladtam mindent. Lassan 17 éves leszek, és nem csakhogy I. fokú elhízottságban szenvedek, még alacsonyságban is. Mindössze néhány miliméterrel lépem túl a 170 centit, negyedikes koromban megnyúltam, de lemerem fogadni hogy 12 éves korom óta nem nőttem néhány centinél többet. Mikropéniszem van, így a nemi életre talán sosem leszek alkalmas. Nem hinném hogy lehet valaha is esélyem a lányoknál úgy, hogy a magasságom nem méltó egy férfiéhoz, ráadásul ott van még a túlsúly is. Az utóbbin lehet változtatni, de a magasság és a férfiasság mérete csak isteni erővel változhatna. Gyűlölöm magam...

2016. jún. 17. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én meg idén leszek 17 3 hónap??

és 17 leszek...

nem vok csak 162cm...

jóóó nincs mikropéniszem...

meg nem vok elhízva...

de még énse tudok megbékülni magammal...:(

-->de nézd a jó oldalát...magasabb vagy mint én...

2016. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miértxd hány cm? 5-6?
2016. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értékelem a kedvességedet, de sajna nem tudom építő jellegűnek venni, hisz ott van még az a millió egy férfi, aki a nemének megfelelő magassággal rendelkezik. Bármennyire is szeretném, de már képtelenség hogy felzárkózzak közéjük.
2016. jún. 17. 23:38
 4/8 A kérdező kommentje:
A pénisz témáról legyen elég annyi, hogy álló helyzetben is max 11-12 cm. Ezzel képtelenség normális nemi életet élni. Nem hinném azt sem, hogy a súlyfelesleg miatt ekkora a mérete. 90 kg vagyok, voltam már 115 is, és mindkettő esetben ugyanakkora volt.
2016. jún. 17. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Arra gondolj, hogy vannak férfiak, akiknek fel se áll és mégis tudnak párt találni. Vagy ugye mint tudjuk, vannak férfiak akiknek nincs is és úgyis sikerül nekik elvenni egy nőt. Súlyodból fogyjál sokat, magasságoddal nincs probléma szerintem.
2016. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ebből van elegem. Mindenki itt panaszkodi, de nem tesz semmit. Simán lefogyhatsz ha van hozzá akaratod. És figyelj...egyáltalán nem kell aggódnod a magasságod miatt...a lányok/nők fele alacsonyabb nálad (vagy még több) és tudom, hogy a elég sokan a magas férfiakat keresik, de vannak akik meg pont nem akarnak magasakat. Na a méreted...valakinek van kisebb is és ne legyél annyira elkeseredve, nem mindenkinél kizáró ok. Menj el edzeni ha leadod a súlyod még magasabbnak is fogsz látszani :) Fogadd el magad, minden rendben lesz. Előtted van az élet...ja és lányokkal kapcsolatban ne a nagyhangú,nagypofájú csajokat keresd. Sok szerencsét és ne add fel :)
2016. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg is a súlyom leadásával küzdök. Elfogadni akkor se tudnám magam, hiába lennék átlagos testalkatú, ugyanolyan törpe, átlagon aluli magassággal rendelkeznék.
2016. jún. 19. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, a saját érdekedben, az esetleges további szerelmi csalódások elkerülése céljából mondom neked, hogy ne hallgass az ilyen közhelyeket pufogtató kommentelőkre. Ez a három probléma önmagában is elég nagy probléma, ami kvázi óriási mértékben megnehezíti, hogy valaha is egy valódi érzelmeken alapuló kapcsolatod legyen. Ha lefogynál, akkor sem nőne meg a péniszed, de ha egy neked tetsző csaj el is fogadná a férfiasságodat (amit kötve hiszek, hiszen le lehet pontozni, de egy 12 centis - főleg ha vékony - pénisszel egyszerűen nem lehet normálisan kielégíteni egy nőt és feltételezem nem akarsz önző lenni a szexben), akkor is ott van a magasságod, ami normális esetben nem lenne probléma a 165 alatti csajoknál, csak a gond, hogy a tőlük magasabb nőkhöz hasonlóan, ők is presztízskérdést csinálnak ebből és ennek köszönhetően a 173 alatti pasik szinte teljes mértékben kiesnek a társkeresési rostán. Én egy jóképű 170-es, vékony testalkatú intelligens pasi vagyok, egyetemre járok, szóval azt sem mondhatom, hogy egy 1 bites agyú igénytelen proli lennék, a férfiasságom is átlagos (16), ennek ellenére csak egy barátnőm volt eddig, ő is még a kezdeti tinédzseri korszakomból, amikor a lányokat még annyira nem érdekli, hogy milyen magas vagy, csak legyél helyes és élvezze a szexet (mondjuk 15 évesen veszítettem el a szüzességemet és azóta vagyok 170, szóval annyira akkor még nem számítottam alacsonynak, azóta viszont nem nőttem). A legnagyobb döbbenet viszont az volt, amikor korábban kíváncsiságból regisztráltam egy társkereső oldalra, úgy, hogy a magasságomat 178 centiként adtam meg. Jópár huszonéves csaj rám írt (akkor én 20 körül lehettem), hogy szívesen ismerkedne velem, mert szimpatikus vagyok arcra. Viszont egy tartalmas online diskurzust követően megírtam nekik, hogy véletlenül rosszul adtam meg a magasságomat. Már nem emlékszem mennyi csaj írt rám (8 biztosan lehetett, persze nem rövidtávon), de a korrigálást követően csak 2 csaj volt hajlandó folytatni az ismerkedést. Közülük az egyikkel találkoztam (160 körüli meglehetősen csúnyácska volt, de nem ezért szakadt meg az ismerkedésünk, hanem mert időközben kiment a szüleivel külföldre), a másik csaj pedig egy kicsit defektes lehetett, mert elég furcsán viselkedett az első randin és azt követően fel is szívódott. Na ezt a történetet csak azért mondtam el, hogy ne küzdj vérrel/verejtékkel a fogyás érdekében, ha az terhet jelent számodra, és próbáld jól érezni magadat a bőrödben (még ha nem is olyan könnyű), mert ha nem vagy egy átlagos magasságú pasi (>175), akkor kvázi totál felesleges bármiféle erőlködés a társkeresésben. Ebben az esetben csakis a vak szerencsében bízhat az ember, hogy valaha lehet egy kicsit is vonzó barátnője.
2016. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!