Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan barátkozzak úgy nökkel,...

Hogyan barátkozzak úgy nökkel, hogy ne higgyék azt, hogy ki akarok kezdeni velük?

Figyelt kérdés

Semmi utalást nem teszek, nem szállok rájuk. Nyomulós sem vagyok. Nem vagyok olyan aki tudna csajozni (a nök véleménye hogy kifejezetten senkinek sem kellö vagyok). Férfitársaimmal nem annyira jövök!ki valahogy, mindig is nök voltak a legjobb barátaim. Viszont mivel mindig egyedülálló vagyok, elöjön hogy szerelmes vagyok ebbe-abba. Pedig nem, már nem is gondolkodom ilyesmin, nem szivatom magamat érzelmekkel nök iránt. Más dolgokra, a munkára, hobbimra koncentrálok.


Hogyan kéne levédenem magam az ellen hogy ez legyen mindig? Olyan mintha annyira fontosan tartanák magukat egyes nök hogy kivetitik ezt az egészet, rámfogják.


2017. febr. 24. 13:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartják magukat fontosnak, de ha itt megnézel férfi-nő barátságos kérdéseket, szinte minden férfi azt írja, hogy férfi nem akar csak úgy barátkozni nővel.
2017. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugy nem tudsz Velük barátkozni. Ha sokat keresed a társaságát elobb utóbb azt fogja hinni hogy ra vagy szállva. Ha meg nem keresed, akkor meg nem tudsz barátkozni :D
2017. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
De én igen, csak barátkozni akarok. Mindig meg is mondom már jó elöre. Pasikat is szoktam nekik ajánlani, véleményezni. Ha szerelmi bánatuk van akkor soha sem megyek oda vigasztalni öket, abból azt hihetnék hogy ki akarom használni a helyzetet.
2017. febr. 24. 13:13
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
2#-es vagyok, én értelek de a nők már csak ilyenek. Nyilvan Te is félre értenéd fordított esetben. Az egyetlen megoldás hogy haveri társasággal vagy. De külön sajna barátkozni nem lehet Velük. Van kivétel, de nagyon ritka az olyan
2017. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ferfi-noi baratsag, persze hogy azt gondoljak hogy ki akarsz kezdeni veluk.
2017. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Nyilván vannak minták és viselkedési berögzültségek, de értelmesebb emberek körében bizony előfordul a férfi-nő barátság, hiszen emberszámba veszik egymást és egyének vannak.

2017. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
22%
Ebbe mi nem logikus? Ha a csajnak van pasija, nem.fog veled lógni.. Ha nincs pasija de ronda vagy, nem fog veled lógni, ha bejossz neki akkor nem haverkodni akar, mert lelép a f**ba ha nem akarsz semmit tőle..
2017. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Pl. a lakótársaim lányok voltak, iszonyú jó bulikat csaptunk, egész estéket átdumáltunk és a mai napig jóban vagyunk.
2017. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
9-es de az társaság! Külön kettesbe nem fogtok lógni :D
2017. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék hány pasi néznél jó szemmel azt, hogy a csaja más pasival töltené a szabadidejét...

Persze vannak, akikkel max 2 hetente beszélnek 2-3 percet, de az nem barátság. Mély barátság sose volt, sose lsz nő és férfi között.

2017. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!