Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy barátkozzak meg a vezetés...

Hogy barátkozzak meg a vezetés gondolatával?

Figyelt kérdés

Szerdán KRESZ vizsgám lesz, az elsősegély vizsgám sikeres lett elsőre. Ezekkel nincs is gondom. Viszont én nem szeretnék jogosítványt, én egyszerűen irtózom a vezetés gondolatától is és ezektől a vizsgáktól olyan érzésem van, hogy egyre közelebb vagyok hozzá... Csak az a baj, hogy nincs olyan opció, hogy nem csinálom meg. Gimibe járok és az a bizonyos tehetséggondozó program a jogsit is támogatja, szóval kötelező megcsinálnom és innen már tuti, hogy nem léphetek vissza. Szóval valahogy muszáj a gondolattal megbarátkozni. De ezen nem segít az sem, hogy az összes rokonom rajtam kívül tök lelkes ezzel kapcsolatban, meg mesélik a saját kis "elsőre sikerült az összes vizsgám" élményeiket. És nem lehet őket leállítani, hogy hagyjanak békén vele, én a kötelezőkön kívül nem akarok beszélni a témáról. Csak minél hamarabb le akarom tudni ezt az egészet, az utolsó vizsga után tuti nem szándékozom veztni leginkább soha. De annyira legalább csak meg kéne barátkozni a gondolattal, hogy az tudjak menni a forgalmi vizsgán.


Mit javasoltok?


2020. szept. 12. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kell nyelni, ha úgy érzed kötelező meg elvárják tőled, hogy lerakd, akkor fuss neki. Tekints rá mint bármilyen más tantárgy vizsgára, ha nem is tetszik meg kell csinálni, de próbáld a maximumot adni. Minnél előbb lerázod annál jobb.
2020. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is lépésről lépésre! Egyelőre még a kresznél tartasz, most az a fontos, hogy sikerüljön, majd utána jöhet a vezetés!

Másrészről pedig keresd meg a vezetés előnyeit! Nem kell mondjuk buszozni, ezáltal rugalmasabb lesz az időd.. stb.

Egy a lényeg, hogy így semmiképpen nem szabad stresszelni, mert nem lesz jó vége. Simán lehet, hogy meg fogod szeretni. Hajrá!

2020. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz Initial D-t. :)
2020. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ingyen csinálod? Hallod örülj neki, én egy vagyont fogok fizetni ezért. F
2020. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon nem ment, vagy egy évbe telt a jogsit megszerezni, utána meg szörnyen vezettem, ma se vagyok egy szuper sofőr, de a sok vezetéssel ragadt egy kis rutin. Most C kategóriás tehergépkocsisofőrként dolgozok, és már nem zavar a vezetés, persze mindig körültekintően és óvatosan vezetek. Az elején a hátam közepére se kívántam. Szóval csak gyakorlás és rutin kell, egy idő után ugyan olyan lesz mint a biciklizés.
2020. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!