Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek közösségibb...

Hogyan legyek közösségibb ember, hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Egy kicsit egyedül érzem magamat mostanában, egyáltalán nem keres senki, nem írnak, pedig próbálkozok, kezdeményezek írok pár ismerősnek akivel jóbba vagyok, de kicsit úgy érzem mint ha teher lennék, hogy csak én keresek másokat engem meg senki. Mondták nyissak mások fele. Fél éve kb megismertem instan egy srácot (én is az vagyok) kicsivel fiatalabb mint én, jó fej, elég érett a gondolkodása korához képest és menő a stílusa illetve nagyon közvetlen a követőivel mivel lajvok alatt minden kérdésre válaszol amit a követői kérdeznek tőle. De viszont ha ír az ember neki instan akkor ritkán válaszol mert sokan írnak neki, és sok a dolga. Facen meg csak azokat jelöli vissza akiket személyesen is ismer. Viszont most pár hete meg tört a jég, mert volt egy ötlet amit leírtam neki amit elolvasott és írta, hogy jelöljem be facen vissza igazol így is lett. Majd mikor lájvolt akkor beköszöntem a lájvjába és mondta hogy tetszik az ötlet és beszéljünk mindenképp. Így is lett sikerült lebeszélnem vele egy találkozót, de sietős volt mert kb 20 percet dumáltunk. Majd találkoztunk, de úgyérzem, hogy kicsit szarul sikerült mert nem tudtam olyan jól dumálni vele, ahogy azt elképzeltem. És most nem tudom, hogy bír e még mert mikor nem dumáltunk akkor facen írta hogy szívesen találkozna velem. Másnap mikor hazaértem akkor írtam neki, hogy jó volt a találkozó és örültem, hogy találkoztunk, ő visszaírta, hogy ő is persze nem pont így, majd írtam nekiállok azt az ötletet megvalósítani amit dumáltunk, de ezt már csak látta és nem írt vissza semmit. Nem tudom, hogyan tudnék újra jobban össze haverkodni vele. Hogyan tudom elérni azt hogy ne csak én hanem ő is keressen engem, illetve az jó ha napi szinten való kommunikációra törekszem vele, amíg ismét nem tudunk találkozni vele?

2017. nov. 26. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!