Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnõm kihasznál másokat...

A barátnõm kihasznál másokat és velem akarja megháláltatni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnõmet a családjával meghivtam kb. 2 hét mulva ebédre.Azt mondja nekem, hogy XY.-t nem hivod megEgy én nem is ismerem, a másik pedig csak egyszer láttam életemben.Viszont a barátnõm mindig kihasználja.Nagyon zavarba hozott engem ezzel a kérdéssel.Aztán mondtam neki, hogy én alig ismerem, miért hivnám én meg, amugy is egyszer tettünk nekik szivességet, nekik kellene minket meghivni és nem forditva.Ez a barátnõm amugyis haszonlesõ.
2021. ápr. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek barátkozol vele?
2021. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Madarat tolláról, embert barátjáról.
2021. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Csak mert amiket leírtál arra a legelső mondatodban már válaszoltál is.
2021. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze igazatok van, nem szivesen barátkozok vele, DE a mai világban mindenki ezt teszi, hogy kihasznál másokat.Végeredményben,akkor senki sem marad, ha mindenkit elküldünk jobb éghajlatra.

A végén lehet az lesz, hogy lefogom mondani a meghivást.Sajnos volt egy másik barát is a férjemnek és õket is meghivtuk,viszonoztuk nekik a meghivásukat.Velük ugyanez volt, hogy meghivhatunk magunkkal egy közös barátot?A férjem meg mondta, hát hozzad.

Azóta õket sem hivtam meg többet.Szóval én nem is tudom,hogy mire képesek az emberek,ja és az utolsó házaspár is kihasználta ezt a közös barátot, és már nem is beszélnek egymással,mert összevesztek.

2021. ápr. 28. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs de még mindig nem értem a kérdést.

Az meg szar duma higy de a mai világban... Régen is kihasználták az emberek egymást, de ettől ebben neked nem kell részt venni. Én inkább lennék egyedül mint ilyen emberekkel barátkozni. De szerencsére ismerek jó embereket úgyhogy erre nincs szükség. Nagyon sok jó ember van csak észre kell venni őket.

Azt ajánlom higy ne abból indulj ki hogy dehát ma mindenki kihasználja a másikat. Igen vannak ilyenek is. De pont ezzel a mentalitással nem fogsz normális embereket megismerni. Ha meg beleakadsz egy ilyenbe mint a barátnőd akkor lépj tovább. Senkinek sincs szüksége ilyen emberekre.

2021. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!