Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek magamtól?

Félek magamtól?

Figyelt kérdés

Félek attól az erőtől, ami bennem van. Tegnap belém kötött egy nálam jóval nagyobb darab srác és egyetlen lökéssel a földre küldtem. Utána rögtön nem volt kedve kötekedni. Volt hogy szkanderoztam egy haverommal és véletlenül eltörtem a kezét közben. 13 évesen könnyedén pakoltam az 50 kilós műtrágyás zsákokat. Voltam kondi teremben és guggolásból egymás után kinyomtam 200 kilót.


175 centi magas vagyok és 65 kiló. Sokszor megijedek hogy milyen könnyen mennek a nagyon nehéz dolgok. Félek hogy ha esetleg verekedésbe keveredek akkor olyat teszek amit nem lenne szabad. Sajnos nem igazán vagyok tisztában a határaimmal. Félek magamtól.


20/F


2021. ápr. 27. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Igen félsz
2021. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Kamu.


... mert 65kgmal egymás után 200kgot gugolni elég nagy teljesítmény.


Ez kb az elit, elitje 65kgmmal.


Konkrétan bajnok erőemelőnek kéne lenned vagy hazudnod, hogy értelmet nyerjen a kérdés.

2021. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félni magadtól, én is néha szoktam, de messze nem vagyok ilyen erős. Eltörted a kezét, ez van, nagyon erős vagy, nem akarom eltörni senki kezét, de szeretném, ha ilyen erős lennék.:D

Ha nagyon aggódsz, keress fel pszichológust!

2021. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Tudom hihetetlennek tűnik. Kis koromban kaptam pár hormon injekciót, hogy pontosan mit azt nem tudom. Esetleg lehet köze ehhez?
2021. ápr. 28. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szteroid?
2021. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!