Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az érzés? Néha feljön...

Mi ez az érzés? Néha feljön és sokat agyalok rajta...

Figyelt kérdés
Van bennem valami fura érzés. Mostanában alig mozdulok ki, egyedül vagyok, hetente 1x találkozunk a barátommal. A rajzolás se okoz annyi örömöt mint régebben. A szexhez sincs kedvem. Valami nagyon nyomaszt belül. Nem szeretném ha a kapcsolatunk véget érne mert ,,valami hiányzik", de minden rendben van köztünk, jól kijövünk egymással és érzem hogy szeret a párom. 8 hónapja vagyunk együtt. Lehet csak túlgondolom és megerősítésre van szükségem... :/ Egyhangú minden... Olyan hülye érzés, nem tudom megfogalmazni, mi lehet ez?

2021. ápr. 30. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mostanában én is szorongok, nyomaszt valami amit nem tudok megfogalmazni, olyan mintha kiszállt volna belőlem az életerő, az élni akarás. Szerintem most sokaknál ez az álltalános közhangulat
2021. ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez elég általános, tavaszi fáradtság + tökömkivanakoronavírussal hangulat. Mindennap iktass be egy kis tornát, 10 perc már bizonyítottan javít a lehangoltságon, plusz vasat, magnéziumot, vitaminokat pótolj (D vitamint nagyon ajánlott).
2021. ápr. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe depresszió, unalom. A b* zi időtől is lehet.
2021. ápr. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 mifelénk pont nem meleg az idő, persze máshol még lehet
2021. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem untuk meg egymást ilyen hamar..
2021. ápr. 30. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni ne aggódj
2021. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet... Holnap megyünk végre hármasban városba így fél után először. Lehet a mensi miatt is van mert 11-én jön meg ha minden igaz :/
2021. máj. 2. 12:12
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az ingerszegény életmód hozadéka. Az ember nem arra lett kalibrálva, hogy hetekig a négy fal közt senyvedjen. A börtön is ezért büntetés...
2021. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!