Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meguntam a filmeket, mit tegyek?

Meguntam a filmeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem filmeket nézni, még gyűjtöttem is őket. A részben járványhelyzet miatt is sok filmet nézek, átlagban napi 1-2, és azt vettem észre, h untatnak. Beletekerek, kikapcsolom, már a tartalom elolvasása után tudom, h miről fog szólni. Kevés igazán jó film van, a hülyeségek meg nem érdekelnek. A lényeg, h újra élvezni akarom, csak nem tudom hogyan kéne. Persze sok minden mást is csinálok, munka, sport, stb, szóval nem csak a kanapén ülök egész nap.

2021. ápr. 30. 04:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj nyelveket hobbiból.
2021. ápr. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatok? Vannak nagyon jók is, ahol minden rész végén olyan cliffhanger van amire nem számítasz, és alig várod hogy mi lesz belőle a következő részben.
2021. ápr. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Én a sorozatokat untam meg. Mind egyforma, gagyi, életszerűtlen konfliktusok vannak benne, mindegy hogy hol játszódik, legyen az űrben, városban, jelenben, jövőben stb. Ha népszerű akkor nyújtják, sosem lesz vége, de a színvonal csökken. Esetleg elkaszálják csak úgy. Kevés kivétel van, próbálom azokat megkeresni. Pl. Narcos, The Wire, Scherlock, The Expanse. Volt még pár, de nem jut most eszembe több. Ja, és mind angolul.
2021. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán egy dopamin detox segítene.
2021. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg kelt tésztát készíteni.
2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!