Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig sajnálták ezeket a...

Eddig sajnálták ezeket a helyeket a járványtagadók, oltásellenesek, most meg dühödtem a porig égetnék őket?

Figyelt kérdés

Nem egy állatkert, étterem oldalán őrjöngenek, halált is kívánva az üzemeltetőknek/dolgozóknak/állatoknak stb., mert oltási igazolványt kérnek. Én eddig próbáltam pártatlan maradni ebben a témában. A vendéglátósokat, állatkerteket is sajnáltam, nem vagyok oltásellenes, de nem adattam be még magamnak semmit.

Viszont ez a fajta reakció, lincshangulat lesokkolt. Többször olvastam, hogy a járványszkeptikusok itt is a becsődölt vállalkozásokat sajnálták, ezzel érveltek az intézkedések ellen, most meg a vérüket kívánják. Most nem viselik a szívükön ezen helyek sorsát? Mit vártak?

Nem provokálni akarok, remélem senki számára nem sértő a kérdésem.


2021. máj. 1. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ahhoz hogy járványtagadó, oltásellenes, laposföldhívő ostoba legyél eleve az alacsony IQ, rosszindulat, és kritikai gondolkodásra való képtelenség különleges elegyével kell, hogy rendelkezz. Egyel alatta lévő szint a villamoson óbégató teorizáló hajléktalan. Mégis mit vársz ilyen emberektől? Buták, önzőek, és toxikusak. Ez van.
2021. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy nem provokálni akarsz a napi 10 covid kérdéseddel. Már nagyon tele van a hócipőm a hozzád hasonló "nem provokáló" agymosott emerektől...
2021. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem hosszú idő óta. De legalább demonstráltad mire gondolok.

Agymosott? Nem is ismersz ember, nem tudod mit tanultam, mit dolgozom.

Mi az Isten van az emberekkel? :D Miért vagy ennyire ideges, agresszív?

2021. máj. 1. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mit tanultál, mit dolgozol?

2021. máj. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Társadalmunk így nem gondolkodik...
2021. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdéshez írtam eredetileg, de ide is illik. Eddig az oltásnak nem volt tétje, mármint annak számára, aki nem gondolta, hogy a vírus komoly probléma. Most ugye a kis kártyával elérhető dolgok miatt hirtelen lett jelentősége, és ez mérgessé teszi őket, acsarkodnak, mint a veszett kutya. Dehát ahogy mondani szokás, a kutya ugat, a karaván halad. Senkit nem érdekel a véleményük. Ennyi jutott nekik vigaszul, hogy itt, meg még pár fórumon vergődnek.
2021. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Tűpontos. Az oltásellenesek zöme csak addig áll ki valami mellett, amíg saját önző, hazug céljait szolgálja.

2021. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!