Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi egy mai fiatal álma (12-18)...

Mi egy mai fiatal álma (12-18)? mi a legtitkosabb vágya? mikor lenne teljesen elégedett az életével?

Figyelt kérdés
nem ilyenekre gondolok h izé... legyen autó, legyen ház stb... hacsak nem ez a NAGY álmod.
2021. máj. 1. 21:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
de millióféle ember van, és mindnek más a vágya. milyen válaszra vársz?
2021. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Punci. Ha lány, akkor nem tudom. Lehet, hogy akkor is punci.
2021. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Pitegamer ***** válasza:
100%
Én zenész akartam lenni, de kinőttem, bár egy kicsit mégis örülnék neki.
2021. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nekem:Sokat agyaltam már ezen, mindig valami olyanról álmodoztam, hogy híres énekes leszek, esetleg profi elismert táncos, vagy luxus életem legyen stb. De amikor úgy igazán belegondoltam akkor őszintén én rájöttem, hogy azt kívánnám, hogy ne létezzen a megbántás.Hogy ne kelljen mindennap látni ahogy kicsúfolnak valakit.És talán azért is mert tudom milyen az.Soha nem voltam egy olyan "kipécézett" meg "áldozat" de igenis bántottak már meg és tudom, hogy az a legrosszabb.Mert a szavaknál semmi nem fáj jobban.Ezért nekem ez a vágyam, hogy egyenlőség legyen az emberek közt és ne a hibát lássák a másikban hanem az egyediséget.Ne bántsák meg a másikat észrevéve milyen szenvedét okoznak vele.
2021. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Fólkcvágen pásszát egy kilenc tédéí
2021. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ember nem tudom elhinni keptelen vagy ertelmezni a kerdest... Ha 12-18 eves vagy akkor ird le a legnagyobb almod
2021. máj. 2. 08:04
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem általánosságban kellett volna feltenned a kérdést, mert aki tud szöveget értelmezni, az nem a saját álmát írja le erre.
2021. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég tág életkor, 12 évesen leginkább saját laptopról, PS4-ről, kutyáról álmodnak, nem házról meg kocsiról. Bár nekem van egy barátom, aki 17 évesen arról álmodott, hogy majd férjhez megy Budpesten, lesz három gyereke, és autót fog vezetni.

Magamból kiindulva, 12-13 évesen karrierista álmaim voltak, ilyenek, hogy fotós a National Geographicnak, régész Mongóliában, vadűr a Bükkben, 16-17 évesen zenei karrierről álmodoztam (énekhangom nincs, és nem játszom hangszeren), 18 évesen meg arról, hogy remélem, sokáig lehetek még gyerek, és ne kelljen dolgozni menni, de a választott egyetemre azért vegyenek fel.

2021. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tényleg eléggé tág a 12-18, főleg, hogy azért ebben az időszakban nagyon sok változás történik, mind bennük, mind körülöttük.

Vannak barátaim ebből a korosztályból, és ismerősök gyerekei is, és belőlük kiindulva inkább saját gép/ laptop, legújabb iPhone, videójátékok, kutya, kiszemeltjük, lenne a fiatalabbaké, míg az 18 körüliek már inkább továbbtanulás/munka, kocsi jellegű dolgokról álmodoznak.


12-13 évesen (nyugodtan kövezzetek meg, de) az volt az egyik legnagyobb vágyam, hogy az idősödő, picit beteg kutyusunk örökké éljen. Nem épp reális sajnos. Szerettem volna neki megmutatni a világot, egy csomó kalandot együtt átélni, de sajnos pár évvel később elment. 14 körül a tökéletes gimis élet volt a nagybetűs vágyam, egy olyan, amit filmekben/sorozatokban/könyvekben láttam, illetve olvastam. 18 éves koromtól pedig a jogsiról, egyetemről, az egyetemista életről, párkapcsolatról.

Most, 20 éves fejjel pedig, egyetemről és mellette munkáról.

2021. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen egy 12 eves szeretne iphonet de nem ez a nagy alma... en kiskoromban mindig idoutazni akartam a 2. Vilaghaboruba h segitsek nyerni a magyaroknak de leginkabb Hitlernek... sok natgeot neztem... persze emellett szerettem vna gepet stb stb de azok nem olyan nagy vagyak
2021. máj. 2. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!