Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert likeoljátok más nő...

Miert likeoljátok más nő meztelen képeit ha ott a baratnőtök ti mint ferfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kedves ferfiak hozzatok fordulok a fenti kerdesemmel. Engem a parom sirba tesz az ilyen dolgaival azt erezteti velem hogy keves vagyok es mas not akar maga melle es ez miatt elegge rosszul erzem magam mert o elvarja hogy legyen onbizalmam ezek mellett.
2021. máj. 2. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tetszik jelezd neki.

Ha nem érti meg azt hogy előtted ilyet ne csináljon akkor szerintem nem illetek össze.

2021. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Szóval egy férfi az életedben ezt teszi és nem is tőle kérdezed miért hanem a többi férfitól mintha magától értetődő lenne hogy mi is ezt tesszük kapcsolatban hiszen férfiak vagyunk...
2021. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs barátnőm,nem szoktam likeolni meztelen nőket de mást sem nagyon,azt a korszakot már kinőttem.


23F

2021. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem eszembe se jut ilyet csinálni... Elég nagy tirpák lehet már eleve azért, ha ilyen nyilvánosan csinálja.
2021. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én tisztelném annyira a páromat, hogy nem teszek ilyet.
2021. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem lájkolgatok meztelen nőket, mert bunkó dolognak tartom.
2021. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
akinek nem inge... nyilván azokhoz szól akiket érint.
2021. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én csakis Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr fényképeit és bejegyzéseit lájkolom!
2021. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az a fajta vagyok.
2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Kezdj el te is meztelen férfiakat lájkolni úgy, hogy látja. Vagy csak nézegess olyan képeket. Az már tuti nem tetszene neki, de akkor a fejéhez vághatod, hogy ha neki szabad akkor neked is.

Vagy beszéld meg vele a dolgot, talán az érettebb viselkedésre vall :D de úgy érzem, az ilyen embereket, mint a te párod, csak az első tanácsom fogja ráébreszteni arra, hogy mennyire bántó, amit csinál.

2021. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!