Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert likeoljátok más nő...

Miert likeoljátok más nő meztelen képeit ha ott a baratnőtök ti mint ferfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kedves ferfiak hozzatok fordulok a fenti kerdesemmel. Engem a parom sirba tesz az ilyen dolgaival azt erezteti velem hogy keves vagyok es mas not akar maga melle es ez miatt elegge rosszul erzem magam mert o elvarja hogy legyen onbizalmam ezek mellett.
2021. máj. 2. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Találsz jobbat még annyi időd van rá :)
2021. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szoltam mar neki erte es azt mondta hogy meglatja azt mondja uh de jo belikeolja es igazabol elengedi a dolgot mert en vagyok a baratnoje stb.. de nagyon bant hiaba mondok barmit is neki.
2021. máj. 3. 00:03
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Sose értettem amúgy hogy mi a jó ebben, mármint úgy alapból, hogy ennyire ugranak az ilyen instás meg milyen csajokra, akiknek tényleg annyi a dolguk, hogy csak bikiniben vagy magukat csak annyira takarva, hogy ne dobják ki őket a site-ról fényképeket cisnálnak és postolják.


Ha annyira " az " érdekel, akkor millió meg egy lehetőség van neten látni totál meztelen csajokat.

2021. máj. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!