Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van összefüggés a pesszimizmus...

Van összefüggés a pesszimizmus és aközött, hogy konteó hívő-e az ember?

Figyelt kérdés

Vagy mi az, ami a konteók felé löki az embert?

(Az oktatás hiányosságain kívül)


2021. máj. 2. 20:50
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Nem tudom, anno engem is csomóan lekonteósoztak, mikor azt mondtam egy éve, hogy majd vakcinához kötik az utazást meg a nyilvános helyekre járkálást. Meg hogy nem lesz elég egy vakcina és hogy majd évente kell ismételni. Meg hogy találnak módját arra is, hogy vakcina miatt (vagyis annak be nem adása miatt) ne tudjon menni dolgozni valaki.

Most meg igazam lett mindegyikről szóval nem tudom, konteós vagy médium?

2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrban hiszek, boldog vagyok!
2021. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van összefüggés a konteó és a hívő között?
2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: ezt azért lehetett előre látni 🤷‍♂️

Azt, hogy elég-e egy vakcina, vagy valóban kell évente ismételni, azt meg most se tudják. Szóval ezt azért még nem kezelném ténynek a helyedben....

2021. máj. 2. 21:22
 5/6 A kérdező kommentje:

3: pontosan mire gondolsz?

Azt ugye tudjuk, hogy az ember azt hiszi el, ami egyezik a világképével (cognitive ease).

Viszont mi lehet az, hogy valaki annyira elszakadjon a valóságtól, hogy számára hihetőek legyenek a konteók?

2021. máj. 2. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Csakhogy már szinte minden kontentó ami nem egyezik a tv1 híradó tartalmával. A világkép folyamatosan formálódik így a hitrendszer is. Az alap probléma hogy démonizálás és egyéb torzítási technikák miatt, az emberek egy része mindent elutasít ami nem egyezik a standard hivatalos álláspontal. Utána sem néznek hogy esetleg lehet benne valami. Tehát a "konteó" sem mindig konteó.
2021. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!