Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet csinálni semmit?

Miért nem lehet csinálni semmit?

Figyelt kérdés

Minden szar bűnnek számít, mindenre haragudnak. Így nem lehet élni.

Nem lehet nézni semmit, mert akármit nézek, az kiborítja az embereket. Már egy gyagyás rajzfilmet nem merek megnézni, mert másoknak túl agresszív.

Itt még a madárcsicsergés is agresszivitás.


2021. máj. 2. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál. Add meg a császárnak is , de add meg Istennek is. Próbáld meg megtalálni a balanszot, az egyensúlyt. Amikor pl olyan zenét hallgatsz, ami neked is jó, de mondjuk olyan hangerővel, ami még őket nem zavarja. Most ez egy példa volt, konkrétan nem tudom, miért szóltak be neked -feltételezem, hogy a családodról vna szó. Amúgy Jézus úgy tudom, mondott ilyet, hogy "nem lakozik Isten kézzel csinált templomokban, bennetek van." Meg asszem olyat is, hogy "mind istenek vagytok, a Fennségesnek fiai/gyermekei mindahányan." Na, szóval add meg a császárnak is -aki asszem ebben a földi világ ura; szal pl mondjuk itt most a szüleid; vagy pl bármilyen jellegű ilyen magasabb hatalmi pozícióban lévő nálad lehet pl akár-énszerintem ,de én tehát nem tudom -na, és akkor tehát de azé' add meg Istennek is, aki ott van benned, és amúgy egyébként a szüleidben is, meg mindenki másban is amúgy még. Na, tehát, szóval , remélem, ezek így most jól vannak értelmezve. :):)
2021. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!