Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi szarrágó?

Miért van ennyi szarrágó?

Figyelt kérdés
Ha valaki megengedhet magának drágább ruhákat azt miért kezdik el egyből gyülőlni? Azt megértem, ha valakit azért utálnak, mert ezzel felvág és lekezelően viselkedik. De a legtöbben akkor is neki mennek a másiknak ha az illető nem ártott nekik semmit. Hogy jönnek ahhoz, hogy számonkérjék valakin mire költi a pénzét? Ennyire irigy társadalom vagyunk?
2021. máj. 2. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ennyire.
2021. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez szimpla irigység.
2021. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Rohadtul irigy társadalom vagyunk, nem csak ilyen téren. Ha bármiben jobban állsz, mint mások (nem is feltétlen anyagi javak vagy képességek terén, hanem akár csak annyi, hogy kicsit elégedettebb vagy az életeddel, mint mások), akkor egyből jön a lehúzás.
2021. máj. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Még mindég benne van az emberekbe a kommunista beütés.

Azt hittem a gyerekekbe már nem lesz idővel, de a buta szülőtől ezt hallja látja.

Ha eltérő a ruházatod a “kötelezőtől” azonnal felfigyelnek rád és lebúzáznak.

Ilyet nyugati országokban nem látsz.

2021. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Má nem azé, de ha az ember nem kötné mások orrára a dolgait, akkor nem tudják betámadni vele...
2021. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
5 és ezt hogy kéne kivitelezni? járjak én is a melóhelyre egy széthullott tragaccsal vagy a tömött busszal, csak mert a Bélának nem telik jobbra?
2021. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

#6 igazaból úgy értettem, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy ki hol veszi a ruháit/mennyibe került az autója/hangfala stb :D

Engem is betámadott már haverom, mert meglátta a fülesemet, hogy ilyen (szerinte) szarokra baxom el a pénzem. Szerinted van hozzá köze? Nincs. Pont. :D

2021. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert irigyek, és önmagukat áltatják, nyugtatgatják azzal, ha megideologizálják, hogy a másik azt a drága cuccot nem érdemli meg, bezzeg ők... pedig az esetek többségében tehettek volna azért, hogy ne legyenek a béka segge alatt anyagilag (pl. tanulhattak volna órán amőbázás helyett, nem kellett volna meggondolatlanul házasodni, meggondolatlanul felvenni hitelt hülyeségekre stb.).
2021. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!