Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értelmiségi gondolkodású...

Értelmiségi gondolkodású heteroszexuális férfiak! Kíváncsi lennék, milyen asszociációitok vannak a homoszexuális férfiakról. A Ti elképzelésetek szerint milyen emberek ők, milyen motivációik, vágyaik, céljaik vannak?

Figyelt kérdés

Milyen elképzelésetek van a szexuális életükről? Végül, mi az, ami miatt távolságtartóak, bizalmatlanok vagytok velük szemben, milyen félelmeket, frusztrációkat, szorongásokat váltanak ki belőletek?


Kulturált, szofisztikált, de őszinte válaszokat kérek!


Köszönöm!



2021. máj. 3. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Károsak hazánkra.
2021. máj. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

"Értelmiségi gondolkodású heteroszexuális férfiként" tudom, hogy semmi köze a szexualitásának ahhoz, hogy milyen emberek ők, milyen motivációik, vágyaik, céljaik vannak. Nem vagyok távolságtartó, bizalmatlan velük szemben, nem vált ki félelmeket, frusztrációkat, szorongásokat belőlem. A szexuális életüket inkább el sem merem képzelni :D


Ha van valami, ami miatt máshogy nézek rájuk, az az, hogy ahogy heteró lányok esetében is, ott motoszkál a fejemben, hogy vajon bukik-e rám.

2021. máj. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam értelmiséginek.


Amúgy meg, nem szoktam rajta gondolkodni, tulajdonképp hisz hetero vagyok, ha egy nőről fantáziálgatok oké, de most miért fantáziálgatnék arról, hogy a melegek mit csinálnak?


Amúgy meg teljesen hidegen hagynak, mármint, se nem támogatom, se nem ellenzem őket, részemről úgy vagyok vele, hogy amíg valaki nem árt senkinek, addig éljen úgy ahogy szeretne.


Na meg valahogy nekem az is kicsit meredek, mikor sokan azon paráznak, hogy milyen példát mutatnak, meg hogy mindenki meleg lesz. Hát most na, ha valaki hetero akkor hetero, abból nem lesz meleg semmilyen reklám vagy propaganda hatására.

2021. máj. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt bajom velük, sőt, elég sok meleg ismerősöm is volt, valamiért jobban kijöttem velük, mint az átlag férfiakkal.

Szexualitás más téma, nem igazán gondoltam bele, nekem ez elég huszad rangú kérdés.

Aztán hogy kinek milyen a szexualitása, vonzódása, mindig hoz meglepő fordulatokat, volt ismerősöm, aki nagyon nőies volt, a mozgása, stílusa, minden.

Egyszer csak bemutatta a feleségét...kb az összes közös ismerősünk úgy tudta, hogy a férfiakhoz vonzódik.

2021. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Ő dolguk, engem nem zavar


Sokkal jobban zavarnak az orrkarikás, kopaszra nyírt hajú, tele tetovált femináci "hölgyek" (már ha lehet őket ennek nevezni), akik csakis polgárpukkasztásból meg provokálásból élnek, és mindenkinek le akarják nyomni a torkunkon hogy nekik mihez van joguk meg mihez nem...


Furcsamód meleg férfiakkal sokkal kevesebb ilyen probléma van

2021. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Érdekesek az eddigi hozzászólások, mert teljesen más képet festenek, mint ami a valóságban tapasztalható.


Ez pedig A LEGJOBB ESETBEN IS a diszkrét, de biztos távolságtartás a legkisebb gyanú esetén is.

A szexuális életről való elképzelések is amiatt érdekeltek volna, mert érdekelne, ennek a fajta távolságtartásnak vajon a nemi erőszaktól való félelem lehet-e a kiváltója.

Érdekelne, a heteroszexuális férfiak tisztában vannak-e pl. azzal, hogy a melegek között sokan vannak, akik lélekben és/vagy szexuálisan nők (tehát ilyenformán eleve képtelenek férfi nemi erőszakra)

2021. máj. 3. 10:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek egyáltalán attól, hogy egy meleg férfi erőszakosan viselkedne velem 😊


Van egy ismerősöm, akiről a munkatársakkal azt érezzük hogy lehet hogy meleg, de nem meri felvállalni (pedig én támogatnám ebben, meg nem zavarna), csupán nem jó látni rajta a frusztrációt amit ez okozhat


Bennem nincs távolságtartás emiatt, mindenkinek az tetszik ami tetszik 😊

2021. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 molnarmarcell21 ***** válasza:

Mivel normális vagyok (annak tartom magam legalábbis :D ), fel sem merül bennem, hogy meg akarna erőszakolni. Na meg nem is kihalt sikátorokban szoktam találkozni melegekkel, hanem irodában. Az nyilván feszélyezne, ha rámmozdulna, de szerintem tudják, hogy heteórval felesleges kezdeni, nem? Vagy csak annyira ronda vagyok, hogy nem érdeklem őket? :(


Azt tudom, hogy van aktív és passzív felosztás, de azt nem tudom, mennyire különülnek el élesen a szerepek. Mindenesetre ahogy írtam, inkább nem akarok elképzelni két nem túl esztétikusan kinéző pasit szex közben :D Ennyire nem vagyok nyitott.

2021. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok, ők képesek szerelmesek lenni, vagy csak a nemi vágy dominál náluk minden esetben?


Ha belétek lenne szerelmes egy meleg, mit tennétek?

2021. máj. 3. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanolyan emberek, mint masok.

Nem vagyok távolságtartóa, bizalmatlan velük szemben, félelmeket, frusztrációkat, szorongásokat sem valtanak ki belolem. Miert tennek? Mert mast talalnak vonzonak, mint en? Akkor a tobbi hetero pasival szemben is kene ilyeneket ereznem, azert mert mas tipusu no jonne be?


“ ők képesek szerelmesek lenni, vagy csak a nemi vágy dominál náluk minden esetben?”

Ugye ez trollkodas akart lenni?


“Ha belétek lenne szerelmes egy meleg, mit tennétek?”

Pont azt, amit abban az esetben, ha egy olyan no szeretne belem, aki engem nem erdekel: “Bocs, de az erzes nem kolcsonos.”

2021. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!