Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolom ezt hogy a nők...

Miért gondolom ezt hogy a nők többségének agresszív ember kel aki nem fél semmitől sem??

Figyelt kérdés
folyton az jár az eszembe ,hogy gazi éorült kel a nőknek aki mindent be tud szerezni egy igazi polihisztor aki nem fél semmitől sem,pillanatok alt előkerít amit csak akar és nem fél semmitől ha kirabolja a banakot akkor kirabolja félelelm nélkül tud sétálni eggyáltalán én miért féllek nem lesz soha sem barátnőm???29 éves férfi leszek
2021. máj. 5. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aggresszív, a nem fél semmitől, a polihisztor és a potenciális bankrabló 4 dolog amiknek semmi köze egymáshoz. Mégis mit szeretnél megtudni?
2021. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs péntek de már be vagy basz..a.
2021. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok berugva de nem vagYok kibékülve önmagammal
2021. máj. 5. 23:32
 4/11 A kérdező kommentje:
egyszeréuen hogy lehetne félelelm nélkül élni mindent megtenni és nem lenne semmiért sem bűntudat érzésem eggyáltalán mi az agy mitől félünk? miért járunk munkába hogy hogy nem rabolunk ki valamit vagy nem t=orünk be valahova mert félünk??? vagy mert nem hiányzik nekünk ami másé???
2021. máj. 5. 23:38
 5/11 A kérdező kommentje:
MIért van a félelem érzés mi lenne has teljesen lemenne ??? volt olyan érzése valkinek hogy elment és gondolta magába hisz én it vagyok jaj asztal jaj szék jaj fájdalom???
2021. máj. 5. 23:40
 6/11 A kérdező kommentje:
valaki itt van ??
2021. máj. 5. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy neked ez a filozofalgatas, inkabb irany vissza valovilagot nezni
2021. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért kérdező, mert ha ilyen emberekből állna a társadalom, amit leírsz, hamarosan a feje tetejére állna: nem bízhatnál meg senkiben, és mindenki önvédelmet gyakorolna.


Hidd el, a "nőknek" sem ilyen alakok kellenek, hanem nagyon is érző lények, tapasztalatból mondom. Nem kell bedőlni a sztereotípiáknak, a C-kategóriás filmeknek, és annak sem, hogy bizonyos nőknek "rosszfiúk" kellenek. Még azoknak is vannak érzéseik, és félnek bizonyos dolgoktól.


Aki nem fél semmitől, az klinikai eset, és kezelésre van szüksége, mert a félelem hozzátartozik az élethez, annak fontos része.

2021. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aha értem
2021. máj. 6. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert fogykos vagy
2021. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!