Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsiról?

Figyelt kérdés

Véletlenül feldobta a youtube az egyik videóját, konkrétan ezt:


[link]


Bár láttam már több videóját is.


Halljátok, ez a nő borzasztó. Vele egyidős férfi vagyok, de úgy érzem, mintha minimum anyám korosztálya lenne, vagy még idősebb. Ha ilyen rigolyás, örökre egyedül fog maradni. Én 3 napon belül megfojtanám. Konkrétan agresszív gondolataim lettek.


Tudom, én vagyok az elmebeteg, hogy egyáltalán tudomást veszek róla, de sajnos olyan természetem van, hogy érdekelnek az emberek, és még a tőlem nagyon távol álló dolgokról is szeretek véleményt kialakítani, ezért muszáj tájékozódni.



2021. márc. 2. 01:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%

Ez az első videója amit látok. Szerintem pont ilyennek kéne lennie minden fiatal felnőtt nőnek.

Ezzel szemben a mai tipikus fiatal felnőtt nő olyan mint amilyeneket a vv-ben látni. Ömlik a szar a szájukon reggeltől estig, nincs semmi tartásuk, bárkinek szétteszik a lábaikat azonnal, sőt, még ők üldözik a pasikat, semmi felelősségérzet nincs bennük, semmi háziasság, totál életképtelenek, kifejezetten kulturálatlanok és buták, és már most alkoholisták.

Nekem ez a vonal sokkal szimpatikusabb amit ez a Viszkok Fruzsi visz. Szintén fiatal nő vagyok, bár én nem vagyok ennyire maximalista mint amit ebben a videóban láttam, de még mindig ezerszer jobb ez a nő mint a többség. Megáll a saját lábán, szépen fogalmaz, van szókincse, nem káromkodik, önállóan dolgozik és fenntartja magát, egészségesen étkezik és rendet tart a lakásban. Nem egy ötéves szintjén van aki szerint menő káromkodni, ahogy az is, hogy az ember életében nem olvasott el egy könyvet. Nincs ezzel semmi gond.

2021. márc. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Engem az zavar nagyon benne, hogy ennyire eltervez mindent, nincs benne a világon semmi spontanitás. Amikor valami tartalmat oszt meg, mindig kicsit olyan érzésem van, mintha 100%-ban a naptára szerint élné az életét. Nekem nem szimpatikus ez a fajta világlátás, de ha neki ez így jó...
2021. márc. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, hogy válaszoltatok!


2-es válaszoló, teljesen egyetértek. Nekem egy kicsit OCD gyanús.


1-es válaszoló, neked is köszönöm. Úgy gondolom, hogy a válaszodban a két végletet említetted meg. Én sem szeretem azt a fajta erkölcstelenséget, amiről te beszéltél, viszont ezt a karótnyelt életmódot legalább ugyanennyire kerülendőnek tartom. (Mert ez már kóros, legalábbis az én értékrendem szerint.)

2021. márc. 2. 01:54
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Igen, eléggé karótnyelt és merev, de pont azért említettem a másik végletet, mert ő is egy "véglet". És akkor már inkább ez a véglet, mint az.

Sokkal nagyobb katasztrófa lenne ha mindenki olyan lenne mint amit írtam, mintha mindenki olyan lenne mint a Fruzsi. Ilyen emberekből egy élhetőbb, normálisabb társadalom állna össze, mint a másik végletből.

2021. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

"Sokkal nagyobb katasztrófa lenne ha mindenki olyan lenne mint amit írtam, mintha mindenki olyan lenne mint a Fruzsi. Ilyen emberekből egy élhetőbb, normálisabb társadalom állna össze, mint a másik végletből."


Teljesen egyetértek. Társadalmi szempontból jobb a "Fruzsi" típus, de én személy szerint ezerszer inkább egy VV akárkivel költöznék össze (nem párkapcsolatról beszélek!), mint egy pedáns, rendmániás, precíz emberrel. Mondom ezt úgy, hogy elméletileg "értelmiségi" vagyok.

2021. márc. 2. 02:14
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Nekem mindig egy viszkokuplung jut eszembe róla.
2021. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 KmsRys ***** válasza:
34%

Hallottam már róla, de ez előtt egy videóját se néztem meg, nem szoktam vlogokat nézni.


A videót megnézve, ez a stílus nekem nem nagyon tetszik. Több szempontból sem. Én nem szabályozom be magam, hogy hogyan indítom a napom. Igaz, hogy én jóval fiatalabb vagyok nála (17 vagyok), de nekem úgy tűnik, hogy a stílusa alapján "idősebbként" viselkedik, mint amennyi valójában (27 éves elvileg, utána néztem).


Biztos egy könyvmoly, nekem anyukám jutott róla az eszembe (aki már 40-en felül van), neki is a könyv meg a film a mindene... Két dolog viszont nagyon tetszik benne; simán felkel reggel, szóval nem nyomkodja 1 órán át a szundi gombot, mint én, illetve az, hogy egyből berakja a bögréjét a mosogatógépbe, bár én is ilyen lennék, hogy elrakom magam után a dolgokat! :)

2021. márc. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

A párom mondogatta, hogy milyen idegesítő, meg több helyen olvastam már, úgyhogy megnéztem tőle múltkor pár új videót, mert még nagyon régen néztem a videóit.

Elég kimért lett igen, látszik, hogy csak munkának tekinti a videózást. A magánéletében egyáltalán nem biztos, hogy ilyen. A lényeg, hogy nekem teljesen semleges. A Marist jobban szeretem.

2021. márc. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként egy kicsit irigylem tőle, hogy így be tudja szabályozni az életét és tényleg csinálja is amiket eltervez.

Én mióta itthon vagyok, azt sem tudom, hogy mit kezdjek magammal, pedig lenne dolgom bőven. Kinyitom a hűtőt és akkor jut eszembe, hogy még boltba se voltam.

Tudom, hogy ez csak elhatározás kérdése, de nézzük a jó oldalát. Legalább valaki a precizitást, rendszert sugározza felénk. Ami a jelenlegi helyzetben pont nincs.


24/L

2021. márc. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy vv akárkivel összeköltöznél, akkor biztosan nem vagy értelmiségi.
2021. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!