Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, rokonod,...

Van olyan ismerősöd, rokonod, akivel a politikai nézetkülönbségek miatt nem beszéltek?

Figyelt kérdés
Nekem nincs, de többektől hallottam, hogy a politika szétforgácsolta a kapcsolatukat. Ez tényleg lehetséges, hogy pusztán emiatt haragudjanak egymásra korábban beszélő viszonyban lévő emberek?
2021. máj. 6. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs, de van olyan aki ha rákezd (kérve vagy kéretlenül) a politikai "hittérítésre" csendben forgatom a szemeimet és valamilyen ürüggyel inkább otthagyom mert tudom hogy egyikünk se fogja meggyőzni a másikat. A politika pedig nem ér annyit hogy feláldozzunk amúgy működő kapcsolatokat miatta.
2021. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Emiatt nem érdemes összeveszni, tudni kell a helyén kezelni. Nekem anyósom nagy baloldali, ráadásul pedagógus, ami azért érdekes, mert hatalmas marhaságokat szokott összehordani. Mi jó viszonyban vagyunk, és pont hogy nem fordultam el tőle, hanem inkább direkt rákontrázok, hogy még jobban kiakadjon, én mg röhögök magamban egy jót :)


Most is az iskolák nyitásakor büszkéne mesélte, hogy végighívta a szülőket, hogy ha lehet ne engedjék a gyereket az iskolába, és fel volt háborodva, hogy páran elküldték a francba. Erre én meg a szülők oldalára álltam, hogy a gyereknek az iskolában a helye, és röhögtem, ahogy egyre idegesebb lett :)

2021. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van, több is...


Bizonyos politikai elemek eléggé idegesítettek, nem is pártfüggő dolog ez, hanem talán neveléselmélet?

Mára odáig jutottam, hogy azonnal kilépek, kikapcsolom, stb, ha politika van benne.


Na idáig még nem jutottak el az ismerőseim, pedig mondom nekik, rövid egy élet végigdühöngeni feleslegesen.


Az ilyen politizáló egyedeket beraktam a gyűlölködő kategóriába, a negatív emberek meg iszonyat módon lehúznak, de az életvitelük is ilyen, tehát jobb nélkülük.

2021. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a legutolsó indok a világon számunkra.
2021. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: ha nem erőlteti rám a nézeteit,nálam is a legutolsó szempont ez lenne.
2021. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. Ő aktívan tagja/támogatója az egyik pártnak és másról se tud beszélni, csak téríteni, már az egész rokonságnak elege van belőle. (Egyik rokon új párja.)
2021. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Volt egy szélsőjobbos "barátom". Nem lett volna baj, ha nem beszélünk politikáról, de ő mindig felhozta.
2021. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!