Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek politika...

Van itt olyan, akinek politikai nézetkülönbségek miatt romlott meg a kapcsolata bármely rokonával?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Pl. én.
2018. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
1. vagyok. Mi megrögzött baloldali demokraták vagyunk a családban, van egy barátunk, aki megrögzött LMP-s, és van a barátunkkal egy közös ismerősünk, aki állítom, akkor is hithű FIDESZ-es lenne, ha maga a Viktor lőné le az édesanyját a nyílt utcán, több ezer ember szeme láttára.
2018. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

A szomszédunknál alakult húzósan a dolog. Az anyós és a vej a 2 pólus és választások idején mindig parázs viták vannak. Úgy összevesztek, hogy a vej, bosszúból nem vitte el az anyóst szavazni autóval (máshogy nem tudott volna a néni eljutni, mert járni is alog tud, a lánya pedig dolgozott aznap, így ő sem tudta elvinni).

Nálunk a baráti körben vannak viták, mert 2 barátnőm szülei is megrögzött Fideszesek, az egyik anyja kb. szerelmes Orbán Viktorba. Mindegyiknek van olyan szülője aki a parázshoz közel dolgozik, így bár fogalmuk sincs semmiről, egyikük sem olvas független médiát vagy néz megfelelő tv csatornát de elmennek szavazni és behúzzák az ikszet, oda ahova, mert otthon azt mondták és különben is akkor kire húzzák, fogalmuk sincs más pártokról. Próbáltuk őket győzködni, hogy 25 évesen kezdjenek el gondolkodni de még nem kezdték el... 😁 Másik barátnőm már a propagandát is elhiszi és fél, hogy jönnek a migránsok akik megerőszakoljak és bántják őt (2 diplomás tanárnő)...

2018. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A sógornőm és férje elvakult fideszesek. Most húsvétkor megkaptam tőlük, hogy aki nem a fideszre szavaz az hazaáruló. Azóta nem bezsélgetünk annnyit mint régen.


A politika tönkrette a családi békét. Azóta ha megkérdezik tőlem, hogy milyen politikai nézeteket vallok azt válaszolom, hogy magánügy és elkezdek az időjárásról beszélni.

2018. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi Fideszesek vagyunk, ezért jól megkaptam a magamét a párom rokonságától, pedig nem is mi hoztuk szóba, és többször is kértem,nehogy már ez téma legyen :D De emiatt nem hívnak már, nem mintha bánnám. :)
2018. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy régi barátságom ment tönkre. Én baloldali vagyok, ő meg elvakult fideszfan úgy, hogy az év háromnegyedét külföldön tölti, és bár halálra keresi magát, egy fillér adót nem fizetett. Ez még okozott volna nagy gondot, több cikluson át tartott a barátságunk, de amikor már elkezdett zsidózni, azt már nem akartam hallgatni.
2018. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos igen.

Nekem is romlott (sőt, szakadt) meg kapcsolatom családtaggal. Nem kellett hozzá sok. Elég volt, hogy nem fogadtam el a fideszt. Így már komcsi hazaáruló lettem.

2018. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemtanúja voltam, hogy a mellettem lévő és a szemközti szomszédom kis híjján ölre mentek. (MSZP-FIDESZ) Igaz, nem rokonok, mint ahogy a kérdésben szerepel, de előtte jó barátok voltak, összejártak. Utána nem is köszöntek egymásnak.
2018. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%

Uram Atyám! Nézzetek már a függöny mögé!

Csak a megosztottakon lehet uralkodni. Néhány évtizede még működött a Férfi-Nő, Újpest-Fradi, Trabant-Zsiguli stb. Most jött a Fidesz-Nemfidesz.

A lényeg az, hogy ha az agyadba rohan a vér, a megtámadott egód támadásba lép és már nem vagy önmagad. Nem az a veszélyes rád, aki ellent mond egy ilyen vitában, hanem aki helyesel, mert az képes a tisztánlátásod hiányát kihasználni. Ha a lelki békédet elveszíted, máris sebezhető vagy!

2018. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!