Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon súlyos hibát követek...

Nagyon súlyos hibát követek (követtem) el ha daganatot találtak nálam 1 éve, és nem mentem el a szövettanra?

Figyelt kérdés

1 éve a CT és az ultrahang is daganatot mutatott ki egy belső szervben. Hogy mi az pontosan az csak a sebészi feltárás és szövettan mondhatná meg, és erre nem mentem el. 1 éve ennek.


Kezdek leromlani egyre gyakrabban fáj pont a daganat környéke és egyre rohamosabban fáradok bármitől. Már el se tudom képzelni hogy gyalog menjek be a melóhelyre, régebben „csak úgy“ besétáltam.


Súlyos hibát követtem el?


2021. máj. 7. 18:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként amellett, hogy NEM HELYETTESíTI AZ ORVOSI KEZELÉST, ha megírod, milyen szervedben találtak daganatot, utánanézek Neked, a milyen gyógynövénykúrát javasol rá a gyógynövény szakértő. Kiegészítő kezelésként nagyon hatásosak, nem lebecsülendő gyógymódok.
2021. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

18-as, valóban döbbenetes, hogy ma már kisgyerekek is rákosak. Amikor én voltam gyerek, a rák a nagyon idősek betegsége volt. Őszintén szólva nem tartom kizártnak, hogy a védőoltásoknak van ebben szerepe. Mindenféle géntechnológiával készülnek, egyáltalán nem a koronavírus oltásokról beszélek, hanem azokról, amiket kapnak a babák születésük után éveken keresztül. Mi még más technológiával készült oltásokat kaptunk gyerekkorunkban.


Biztosan van 2 féle érdek a gyógyszeriparban, de az orvosok, kutatók többsége igenis az emberek megmentéséért dolgozik. Azt viszont minden orvos tudja, hogy az orvostudomány jelenlegi állása szerint csak a fertőző betegségek egy részét lehet gyógyítani, illetve bizonyos esetekben műtéttel érhető el gyógyulás, minden más esetben tünetet kezelnek. A tüneti kezelés alatt pedig a szervezet vagy meg tudja gyógyítani saját magát vagy nem. Jobb lenne persze, ha mindent tudnának gyógyítani, de azért az sem kis eredmény, hogy meg tudják szüntetni a kínzó bőrviszketést, ha nem is jönnek rá az okára és belül tovább rombol netán egy ételallergia. Ebből nem csinálnak titkot valójában, mert egyszerűen nem tart ott az orvostudomány, hogy bármi mást gyógyítani tudjon.

2021. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát eléggé. Legalább azt jó lett volna időben megtudni, jó vagy rosszindulatú-e és ugye minél hamarabb kezdik kezelni, annál nagyobb lehet az esély a gyógyulásra. Vagy legalább bármi alternatív gyógymód, ha a kórháztol félsz, de a kivizsgálást akkor is végig kell csinálni mihamarabb, annélkül semmilyen terápíát nem lehet kezdeni, míg nem tudni pontosan, mi is van benned. Hát ez már így történt, de szerintem jobban teszed, ha azonnal visszamész az orvoshoz, mert ez magától jobb nem lesz sajnos.
2021. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem javaslom, hogy ilyen félvállrol fogd fel, rettentően szenvedhetsz a fájdalmaktol, ha most nem fordulsz orvoshoz. Persze erre akkor is van esély, de lehet hogy jo indulatú, kiveszik és semmi bajod nem lesz. Semmi nincs megírva. Ez rajtad áll, adsz-e magadnak esélyt.
2021. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek a májában találtak csomót, biopsziára akarták küldeni, de elutasította. 2 évre rá meghalt pokoli kínok között, agresszív, gyorsan növekvő, csontáttétek miatt.

Ha akkor aláveti magát az eljárásnak, lehet a mai napig élne.

Kapd magad és irány az orvos, mielőtt te is így jársz!

2021. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Én is azt tudom csak mondani, amit az előttem szólók! Menj el kérlek orvoshoz!

Lehet, hogy nehéz út lesz, ami a gyógyuláshoz vezet de hidd el megéri végig csinálni, nem szabad meghátrálni. (Saját tapasztalatból beszélek)

2021. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!