Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak azért sem?

Csak azért sem?

Figyelt kérdés

Alapból be akartam magam oltani, de a csodás no vakcina no party kijelentéssel elérték nálam, hogy bassza meg a kormány az oltóanyagát, mert a szemét megjegyzéseik miatt már csak azért se fogom azt tenni, amit akarnak, és ahogy tudok, megyek ki külföldre. Valaki van még így?


17/l



#FIDESZ #Orbán Viktor #Maruzsa #COVID #No vakcina no party
2021. máj. 8. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Van, de már a no vakcina no party előtt is így éreztem. :)

Külföldre viszont egyelőre nem hiszem, hogy megyek.

31F

2021. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Azt remélem, tudod, hogy külföldre így nem mehetsz!
2021. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát az ahogy tudok, az még pár év, mert suli van.
2021. máj. 8. 18:45
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Én már réges rég így vagyok vele. Mi el jobban erőltetik annál határozottabban utasítom vissza. Zsarolással nem fognak rávenni az tuti
2021. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Hamarosan szerintem én is lelépek,csak fel kell elevenítenem a nyelvet.
2021. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Tök jó hogy így gondolod szerintem. Csak az a gond, hogy külföldön is nyomatják az oltást, az egész világon. De egyelőre én se adatom be, ki tudja mi fog még kiderülni, így is elég sok rosszat hall róla az ember.
2021. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Alapból nekem nincs semmi bajom az oltással,szerettem volna felvenni értelemszerűen, külföldön sztem meg is tenném. A nagypofájúsággal van a bajom, meg azzal, hogy nekik mindent szabad.
2021. máj. 8. 19:38
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Tanulj és akkor később akár te lehetsz a következő miniszter asszony,aztán sajnos rá jössz te is hogy ezek aki csinálnak mindent is a világon csak bábok 90%-ban.
2021. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy az ország vezetői komplett idióták? Nézd, én is kábé 17 évesen jöttem rá (még 1994-ben), szóval üdv a klubban. De talán nem ennek kellene meghatároznia, hogy mi a teendő egy világjárvány esetén, amibe itthon is tízezrek haltak már bele.

Jelenleg a Fidesz vezeti az országot, a járványra adott válaszuk már számtalan ponton kiverte nálam is a biztosítékot. De a saját és szeretteim élete alapján döntöttem el, mi a helyes, szóval az első adandó alkalommal oltakoztam.

2021. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van. Kor alapján anyukád lehetnék. Engem ez nem igazán érint, egy ideje már nem "partizom", de erre a szövegre én is felkaptam a fejem. Undorító, ahogy már fiatalkorúakat is képes így zsarolni. Főleg, hogy nálatok még szülői beleegyezés kell az oltáshoz. Ezzel max.azt éri el, hogy több lesz az "illegális" házibuli. Fesztiválok meg idén úgyse lesznek. Oltasson mindenki, ha attól biztonságban érzi magát, de ne azért, mert egy nyomorult zsarolja!

Egyébként külföldön nem igazán divat ez a diszkriminációs kártya. A nemzetközit országok közötti mozgásra akarják bevezetni, nem arra, mint itt. A legtöbb helyen az oltás kiváltható teszttel, amihez INGYEN hozzájuthatnak az emberek.

2021. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!